Do serca mężczyzny przez żołądek? A Richardson podała Zamachowskiemu COŚ TAKIEGO

Monika Zamachowska zdobyła się na niezwykle szczere wyznania. Zdradza nie tylko powód rozstania z drugim mężem, ale i to, czym zdobyła serce trzeciego. Nie zgadniecie.

Zwiędłe marchewki i cebula zamienione w sos i dodane do makaronu zostały pierwszym posiłkiem podanym przez Richardson przyszłemu mężowi numer 3. Choć pierwsza randka w domu Moniki nie była "na bogato", Zbigniew Zamachowski zakochał się po uszy.

Gdy przestaliśmy się umawiać w kawiarniach, zaprosiłam go do domu i dostał to, co akurat było w lodówce. Chyba miałam kilka zwiędłych marchewek, jakaś cebulę. Zrobiłam na szybko warzywny sos do makaronu. Największe wrażenie zrobiło na nim to, że wyczarowałam coś z niczego - Monika Zamachowska wyznaje w rozmowie z "Fleszem".

Co ciekawe, prezenterka m.in. właśnie silnym sentymentem do domowego jedzenia tłumaczy rozstanie z drugim mężem, Szkotem Jamie Malcolmem.

W Anglii zaczęło mi brakować pierogów babci Ziuty - zdradza.

Monika Richardson, Jamie MalcolmKapif

Oczywiście, do rozwodu nie doszło z tak banalnego powodu. Życie na walizkach zwyczajnie okazało się dla obojga zbyt trudne. On chciał stworzyć dom w Anglii, ona tęskniła za Polską.

Już nie myślę o sobie tak jak kiedyś: "Jestem obywatelką świata, mogę żyć, gdzie chcę i z kim chcę". Głównym powodem mojego rozwodu z ojcem moich dzieci było to, że nie mogłam, po prostu nie umiałam żyć za granicą - wyjaśnia 42-letnia dziennikarka.

Pobrali się w 2001 roku i przez ponad dekadę walczyli, by utrzymać związek. Myśl o rozwodzie dojrzewała w dziennikarce długo. Aż jednego dnia...

Stuknęłam się pewnego dnia w głowę: "Co ja tutaj robię?". Chciałam być w Polsce, z moją polską rodziną, pracować w polskiej telewizji. Pragnienie inności i nowości się we mnie wyczerpało (...) I mnie, i Jamiemu potrzeba zapuszczenia korzeni odebrała chęć ciągłego życia na walizkach. On chciał wić gniazdko w Anglii, coraz trudniej mu się przyjeżdżało do Polski. A ja nie chciałam się tam ponownie "przesadzać" - zdradza.

Trzecie małżeństwo srogo okupiła. Prezenterka w wielu wywiadach podkreślała, że potraktowano ją jako złodziejkę cudzego męża. Wygląda na to, że Richardson nabrała do wszystkiego dystansu i umie o swoim poprzednim związku mówić bez emocji.

socha

Więcej o:
Komentarze (8)
Do serca mężczyzny przez żołądek? A Richardson podała Zamachowskiemu COŚ TAKIEGO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 70 razy 40

  pusta dzida, jak taki bezmozg moze pracowac w tvp, madzejsze laski siedza na kasach w biedeonce

 • babsko

  Oceniono 44 razy 30

  Monii na pare miesiecy buzie zamknela i juz sie milo zaczelo robic...

 • browaryr

  Oceniono 37 razy 23

  przez moj zoładek to by nigdy nie przebrnęła...

 • fanizymiko

  Oceniono 19 razy 15

  Już było tak fajnie...

  Ale nie.... Monisia musiała wrócić....

 • browaryr

  Oceniono 32 razy 14

  jaka patriotka...smieszna milfa-do bólu sztuczna.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  O nie, Monisia wróciła.

 • muminos1975

  Oceniono 18 razy 10

  rano była w TV śniadaniowej, gadała cos o hejjtowaniuz cyganami, to uważajcie jak będziecie na nią pluć

 • qula

  Oceniono 16 razy 0

  lewandowska pokaz pachy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX