Uwierzycie, że niedawno skończyła 47 lat? Julia Roberts po prostu się nie starzeje: Podjęłam ryzyko

Bez makijażu, bez pięknej kreacji i co najważniejsze bez liftingu. Obok Julii Roberts nie można przejść obojętnie. Wygląda świetnie!

Paparazzi kilka dni temu dwa razy spotkali Julię Roberts, gdy ta była bez makijażu, z kiepską fryzurą i - delikatnie mówiąc - w niedbałym stroju. Aktorka, która niedawno skończyła 47 lat, mimo braku gwiazdorskiej oprawy, nie wygląda jednak na swoje lata.


<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA JULII ROBERTS  >>

 

Ostatnie, pamiętne wystąpienie Renee Zellweger na czerwonym dywanie, skłoniło opinię publiczną do pochylenia się nad problemem presji młodego wyglądu, której poddawane są kobiety. Szczególnie silna jest ona w Hollywood, gdzie z każdym kolejnym rokiem i każdą kolejną zmarszczką zmniejsza liczba ról, do jakich aktorka może zostać zaangażowana. Na fali otwartej dyskusji o stosowaniu różnorakich zabiegów odmładzających - mniej lub bardziej agresywnych - wyróżnia się wypowiedź Julii Roberts.

Według hollywoodzkich standardów, to myślę, że dużo ryzykuję faktem, że nie mam liftingu - cytuje słowa aktorki z rozmowy z "You magazine" The Guardian.

Aktorka zdradziła, że jej przepisem na odnalezienie równowagi w tym środowisku, jest "studiowanie jogi na bardziej świadomym poziomie". Roberts jest praktykującą hinduistką.

Kadr z zakazanej reklamy Lancome z Julią RobertsScreen z Youtube.com

47-letnia Roberts od kilku lat jest ambasadorką marki Lancome. W 2012 roku głośnym echem odbiła się reklama podkładu tej firmy, której, ze względu na zbyt poważne wyretuszowanie twarzy aktorki, zakazano na m. in. w Wielkiej Brytanii. Z cytowanego już wywiadu wynika, że teraz zdobywczyni Oscara reprezentuje bardzo zdecydowane stanowisko w kwestii charakteru współpracy z Lancome.

Powiedziałam Lancome, że chcę być starzejącą się modelką, więc mają mnie trzymać jeszcze przynajmniej z pięć lat, aż będę po pięćdziesiątce.

karo

Więcej o:
Komentarze (11)
Uwierzycie, że niedawno skończyła 47 lat? Julia Roberts po prostu się nie starzeje: Podjęłam ryzyko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 63 razy 53

  nie starzeje sie tylko krzyś ibisz-reszta sie starzeje.

 • szary212

  Oceniono 42 razy 34

  w "Sierpniu w Osage County" widać wyraźnie było, ze się starzeje, i dobrze

 • pickus

  Oceniono 14 razy 10

  Ja ja bardzo lubie i fakt jest ze trzyma sie bardzo dobrze !!,swietnie wrecz !!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Dobrze wygląda, ale nie uwierzę, że się w jakiś sposób nie prasuje.

 • astreblue

  Oceniono 13 razy 1

  Jedna z najpiękniejszych aktorek. :) Nie dawno oglądałam "Pretty Woman" (klasyka, wspaniała komedia romantyczna) - zawsze była piękna.

 • pata.m

  Oceniono 1 raz -1

  Nie lubię jej i przeszłabym obojętnie, na pewno. No ale... Kiedyś uważałam, że jest brzydka, teraz też. Ale przynajmniej nie majstruje sobie przy twarzy.

 • zlakobieta

  Oceniono 27 razy -11

  Na 11 zdjęciu widac gdzie sobie botoks strzeliła. Ma zrobiona lwią zmarszczkę miedzy brwiami i kurze łapki, chociaz w tym wieku 100% kurzych juz botoks nie zlapie, ale zdradzają ją zmarszczki na nosie przy szczerym usmiechu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX