Nigdy niepublikowane archiwalne nagranie z Kardashian. Nie uwierzycie, co przewidziała mając zaledwie 13 lat

Jeśli macie wątpliwości co do tego, że Kim Kardashian swoją przyszłość zaplanowała już lata temu, zaraz je rozwiejemy. Celebrytka już jako 13-letnia dziewczynka przewidziała bowiem, że będzie sławna.

Czy ktoś się z tym zgadza, czy nie, Kim Kardashian jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Okazuje się, że od młodzieńczych lat przeczuwała, że właśnie taka przyszłość ją czeka. Program "Entertainment Tonight" dotarł do prywatnych, archiwalnych nagrań rodziny Kardashianów (lub, jak przypuszczamy, podrzuciła im je mama-menedżerka). Bawiąca się na klasowej imprezie 13-letnia Kim z powagą rzuca pytanie:

Czy ktoś to nagrywa? Mam nadzieję, że tak. Kiedy będę już sławna, będziecie mogli zobaczyć, jaką słodką dziewczynką byłam!

Nastolatka upewnia także operatora kamery, że jest "bardziej popularna niż Lisa" (zapewne jej koleżanka ze szkoły) oraz że wszyscy ją uwielbiają.

Nazywam się Kim Kardashian. Jestem najfajniejsza (dopest) w całej klasie - krzyczy młoda Kardashianka do kamery.
Kim, zdefiniuj "fajna" (dope) - prosi kolega.
Fajna (dope) to znaczy Kim!

Krótko i na temat. I choć wielu z nas wróżyło sobie kariery słynnych aktorów, naukowców, pisarzy czy sportowców, ona rzeczywiście tę sławę zdobyła. Dzięki czemu? Tę kwestię pominiemy milczeniem, bo w końcu we wtorek były urodziny. A więc - sto lat Kim!

Zobaczcie całe nagranie.

aga

Więcej o: