"Edyta wyraziła rozpacz i uciekła do przebieralni". Na planie "VoP" dantejskie sceny! Sami nie wiemy, czy śmiać się czy płakać

Źle tam się dzieje, kędy kura pieje.

"Edyta się załamała, wyraziła swoją rozpacz i oburzenie, po czym uciekła do swojej garderoby". Dlaczego? Według informatora "Faktu" wszystko przez jajko.

Takie jajko to okropna rzecz. Można nim kogoś obrzucić, może być śmierdzące lub kukułcze. Tym razem jajko okazało się być kością niezgody i solą w oku. Jak donosi anonimowy (a jakże) informator "Faktu", przez jajko Edyta Górniak opóźniła nagranie "The Voice of Poland" o ponad godzinę.

Podobno na planie odcinka muzycznego show diwa zgłodniała. Obsługa uraczyła ją kanapką z jajkiem. Jakże ogromny błąd popełnili! Górniak bowiem miała przerwać występ uczestnika i kanapkę wnikliwie rozebrać na czynniki pierwsze. Zażądała również wyjaśnień, z skąd owo jajko się wzięło. Wtedy jeden z pracowników na skrzydłach (za pewne kurzych) poleciał do restauracji, aby rozwiać wątpliwości, czy jajko jest "trójką" czy "zerówką". Wtedy nastąpił dramat!

Kucharka nie wiedziała. Na tę wieść Edyta natychmiast wstała z fotela i nerwowo poszła w stronę restauracji wyjaśnić sprawę - czytamy z przejęciem w relację informatora "Faktu".

Edyta GórniakFot. Krzemiński Jordan/AKPA

Niestety nie podano, jakich sposobów Górniak miała użyć, aby restauracja przyznała się, że w kuchni używają jajek z chowu klatkowego.

Edyta się załamała, wyraziła swoją rozpacz i oburzenie, po czym uciekła do swojej garderoby. Zdjęcia opóźniły się o ponad godzinę. Wszystko przez jajko - pisze dalej "Fakt".

Nic do dać nic ująć. Czekamy aż sprawą zajmie się "Faktoid".

karo

Więcej o:
Komentarze (31)
"Edyta wyraziła rozpacz i uciekła do przebieralni". Na planie "VoP" dantejskie sceny! Sami nie wiemy, czy śmiać się czy płakać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dagmara

  Oceniono 43 razy 29

  dziwię się bardzo, że ktos zatrudnia tę stukniętą kobietę. Ona naprawdę wymaga szybkiej porady psychiatry i lekarstwa przyjmowane codziennie. To straszne, że producenci płacą jej tyle pieniędzy, byśmy ogladali infantylną, egzaltowaną niby artystkę. Jest tyle poważnych ludzi , którzy z powodzeniem zajmą jej miejsce, i mają zdrowy umysł . ja na miejscu producentów wywaliłabym ją natychmiast z planu i zatrzasnęła za nią na zawsze drzwi.

 • zuzanna15

  Oceniono 28 razy 20

  i tak oto wygląda "buddyzm" w wykonaniu polskich duchowo (nie)rozwiniętych celebrytek! hehe

 • bowke

  Oceniono 13 razy 9

  Ładnie jej odbija!W końcu do pracy przyszła.To albo niech sie w domu naje albo niech nosi swoje kanapki z czym tam chce.

 • stefanek

  Oceniono 35 razy 9

  Jej zapewne chodzilo o to, ze jajka pochodza od kur meczonych w ciasnych klatkach, gdzie kury nie maja normalnych warunkow jakie ku temu powinny sluzyc. No z jednej strony to ma racje. Skoro je ludzie kupuja to interes jakiegos "bossa" kwitnie a kury jak mialy tak dalej maja podle warunki do odsiasywania jajek! Jak kura ma porzadny kurnik to i jajka sa smaczniejsze - tu akurat tego nie ma co ukrywac!

 • list

  Oceniono 9 razy 5

  co za debil to wymyslil??

 • list

  Oceniono 8 razy 4

  co za debil to napisal??

 • maria10344

  Oceniono 9 razy 3

  Od kiedy Edzia jest w programie przestałam go oglądać.Ta kobita ma kuku na muniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX