Myśleliśmy, że na tych zdjęciach jest dwudziestolatka. Nic z tego! Nie zgadniecie, ile naprawdę ma lat

Aktorka Bai Ling kilka dni temu skończyła 48 lat. Nie możemy w to uwierzyć -bo zdecydowanie wygląda na dużo mniej.

Bai Ling po angielsku znaczy "Biały duch", w 1998 roku magazyn "People" uznał ją za jedną z najpiękniejszych osób świata. Aktorka nie ma nic przeciwko odważnym sesjom zdjęciowym i seksowi na pierwszej randce.

Jeżeli chcesz po prostu zabawy, to jest to ok, ponieważ jeżeli jakaś osoba sprawia, że czujesz się podekscytowany i nie szukasz poważnego związku. Wtedy mogłabym mieć z kimś seks - mówiła w rozmowie z portalem Askmen.com.

Bai Ling jest amerykańską aktorką chińskiego pochodzenia. Jej dzieciństwo nie należało do łatwych. Jako 14-latka wstąpiła do Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej. Występowała w trupie grającej dla żołnierzy w Tybecie. W końcu dołączyła do antyrządowych demonstracji na na placu Tiananmen w 1989 roku. W rezultacie musiała uciekać z Chin. Wyemigrowała do USA gdzie rozpoczęła karierę aktorską. To był strzał w dziesiątkę!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA BAI LING >>

Zagrała w wielu filmach m.in. "Adrenalina 2", "Kruk", "Taxi 3", "Bardzo Dziki Zachód", "Anna i Król" czy "Sky Kapitan i świat jutra". W 2005 roku została pierwszą Chinką, która pojawiła się na okładce magazynu Playboy. Z nagością nie ma problemu także przed kamerą. Filmowe sceny miłosne nie są dla niej trudniejsze, niż te z życia prywatnego.

Aktorstwo to dla mnie prawdziwe życie - ja nie gram. To dlatego jestem w tym dobra. Lubię ten moment magii na planie, wtedy wydarza się prawdziwe życie. Spójrz na ekranie na dzieci i starych ludzi - poruszają, ponieważ nie mają warsztatu, ani też strachu. Jeżeli robię scenę miłosną w tym szczera - tłumaczy w cytowanym wywiadzie.

Oprócz talentu aktorskiego Ling imponuje niesamowitą kondycją i może się pochwalić perfekcyjną wręcz figurą. A 10 października skończyła... 48 lat. Tak, my też jesteśmy w szoku. I ani trochę nie zmniejsza go ta oto refleksja gwiazdy:

Nie myślę o starości. Jako jednostki, każdy z nas jest perfekcyjną rzeźbą.

Teo

Więcej o:
Komentarze (3)
Myśleliśmy, że na tych zdjęciach jest dwudziestolatka. Nic z tego! Nie zgadniecie, ile naprawdę ma lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Mal Zwol

  Oceniono 15 razy 13

  To musi być bardzo ważna wiadomość, skoro co dwa tygodnie wrzucana jest na główną stronę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 7

  Very hot milf ;D

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 3

  od szyi w doł ok-papa szpetna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX