Rozz rzadko udziela wywiadów, a w tym szczerze mówi o nieudanym małżeństwie: Rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę

Modelka i aktorka - Kate Rozz, bardziej znana jako była partnerka Piotra Adamczyka, przyznała, że choć małżeństwo jest pięknym życiowym doświadczeniem, to po dwóch rozstaniach trudno jej uwierzyć w prawdziwą miłość.

O Kate Rozz zrobiło się głośno, kiedy związała się z Piotrem Adamczykiem. Choć ich związek rozpadł się zaledwie po roku, to wystarczyło, aby Rozz z zupełnie nieznanej osoby, stała się prawie tak samo rozpoznawalna jak aktor. Modelka raczej unika wypowiedzi na temat tego związku. Jednak dla "Twojego Imperium" udzieliła krótkiego, acz barwnego wywiadu, w którym przyznała, że małżeństwo było dla niej bardzo ważnym doświadczeniem.

Małżeństwo to  jedna z piękniejszych lekcji  w życiu. To wspólna droga, która czasami dobiega końca, ale mimo wszystko z byłym małżonkiem można zachować dobre relacje. Ja wierzyłam w związki na dobre i na złe, takie do końca życia, ale rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę

Pierwszym mężem Rozz był francuski biznesmen, Jean-Manuel Rozan, z którym ma dwoje dzieci: córkę Mię i adoptowanego syna Shaanti. Później próbowała sobie ułożyć życie z Piotrem Adamczykiem. Teraz celebrytka jest singielką, ale jak mówiła ostatnio w rozmowie z "Kobiecym Okiem", "na miłość przyjdzie czas".

Piotr Adamczyk, Kate RozzKAPIF

Kate RozzKapif

 

Marta

Więcej o:
Komentarze (3)
Rozz rzadko udziela wywiadów, a w tym szczerze mówi o nieudanym małżeństwie: Rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 34 razy 30

  Może Fibak jej kogoś podeśle.

 • kats

  Oceniono 17 razy 15

  A Dubaj nie zweryfikował?

 • sylwiabt

  Oceniono 1 raz 1

  szczęśliwa singielka - z odzysku...... blech.... z nią chyba nikt nie może wytrzymać :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX