Krupińska i Karpiel-Bułecka nie chcą potwierdzić, czy są parą. Wygadała się Mancewicz

"Na weselu nie ukrywali, że są razem" - Rozalia Mancewicz - Jaworska zdradziła, że między Pauliną Krupińską i Sebastianem Karpielem Bułecką narodziło się ogniste uczucie!

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że piękna miss Polonia oraz muzyk pojawili się razem na weselu Rozalii Mancewicz i Marcina Jaworskiego. Teraz świeżo upieczona panna młoda zdradza, że jej znajomi są w sobie zakochani.

Kiedy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Buełcka przyszli razem na wesele jej koleżanki, Rozalii Mancewicz, w kolorowej prasie od razu pojawiły się plotki, że tych dwóch łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Choć sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień, zrobiła to panna młoda.

Przed kościołem Paulina i Sebastian unikali wspólnych zdjęć, ale już na weselu nie ukrywali, że są razem. Zachowywali się jak zakochani! Praktycznie cały czas byli zainteresowani tylko sobą - wyznała w rozmowie z "Fleszem".

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska na weselu Rozalii MancewiczGlobmiss.pl

Choć Krupińska i Karpiel-Bułecka znają się od lat, nic nie wskazywało, że kiedyś zostaną parą. Ona była w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, on (podobno) z Alicją Bachledą-Curuś. Ich znajomość ożyła na wiosnę, kilka dni po zakończeniu trasy koncertowej Zakopower. Muzyk chciał odpocząć w gronie znajomych. Przyjechał do Warszawy. Okazało się, że w tym samym kręgu towarzyskim obraca się Krupińska, która akurat przeżywała kryzys w relacji z Bachledą-Curusiem. Krótko potem ich związek zakończył się. Krupińska z Karpielem-Bułecką szybko znaleźli wspólną nić porozumienia, aż w końcu zaiskrzyło, podaje "Flesz".

Paulina zapowiadała niespodziankę. Nikomu nie chciała zdradzić, kto będzie jej osobą towarzyszącą. Były różne plotki, ale tak naprawdę Sebastiana nikt się spodziewał - zdradził "Fleszowi" jeden z gości weselnych.

Nie ma jednak co liczyć na to, że zakochani skomentują całą sytuację. Zarówno muzyk jak i Miss Polonia nie opowiadali wcześniej o swoich związkach publicznie.

Zdecydowałem się, że nie będę opowiadał o swoich sprawach prywatnych. To moje życie i nie będę się spowiadał mediom, czy jestem z kimś związany, czy - nie. Ale jeśli będę z kimś w związku, to i tak to będzie widać - powiedział Karpiel-Bułecka w jednym z ostatnich wywiadów.

Marta

Więcej o:
Komentarze (4)
Krupińska i Karpiel-Bułecka nie chcą potwierdzić, czy są parą. Wygadała się Mancewicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • toro567

  Oceniono 20 razy 12

  Paulina bardziej pasuje do Sebastiana niz do tej rodziny curusiow i tego Tadka...zarozumialego... i zazdrosnej siostry...

 • majapola

  Oceniono 10 razy 8

  szczęścia

 • czik

  0

  jeśli tak jest to ja nie ogarniam że jeszcze przed chwilą opowiadała jak to mają wspólne pasje i jak się kochają. Fajna i sympatyczna dziewczyna Sebastian też fajny tylko czemu te miłości ich tak mało warte i nietrwałe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX