Kiedy widzieliśmy Małaszyńskiego kilka miesięcy temu, wyglądał TAK. Teraz pojawił się na salonach i ledwo go rozpoznaliśmy!

Paweł Małaszyński jest jak kameleon.

Paweł Małaszyński przez kilka miesięcy nie pojawiał się na salonach. Kiedy w końcu pokazał się publicznie zaskoczył wszystkich nowym wyglądem.

Premiera "Di, Viv i Rose" w teatrze Capitol to wielkie wydarzenie na kulturalnej mapie Warszawy. Dlatego na pokazie pojawił się dawno niewidziany Paweł Małaszyński z żoną Joanną Chitruszko. Jego nowy wygląd powalił nas na kolana. Kiedy widzieliśmy go w czerwcu tego roku, wyglądał całkiem inaczej. Co za fryzura!

 

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wcześniej aktor przyzwyczaił nas do krótko ostrzyżonych włosów i gładko ogolonej twarzy. Tak wyglądał przez kilka lat. Widać było jedynie przebłyski zmian, kiedy kilka miesięcy temu pokazał się brodą. Ale teraz to już zupełnie inna osoba! Co myślicie o tej "metamorfozie"?

Teo

Więcej o:
Komentarze (13)
Kiedy widzieliśmy Małaszyńskiego kilka miesięcy temu, wyglądał TAK. Teraz pojawił się na salonach i ledwo go rozpoznaliśmy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sylwiabt

  Oceniono 26 razy 12

  postarzył się tym wyglądem, no i jego żona jakaś okrąglutka się zrobiła :)

 • ganimedes

  Oceniono 22 razy 10

  Porównując go do postaci z Magdy M. teraz wygląda jak swój własny ojciec .

 • elizka51

  Oceniono 17 razy 7

  Wszyscy się starzejemy stańcie przed lustrem, Wy też. Po co takie bzdety piszecie. Paweł wygląda rewelacyjnie, seksiasteciasteczko. Polacy nie lubią cudzych sukcesów, zżera ich zazdrość.

 • elizka51

  Oceniono 15 razy 3

  Super męski typ. Rewelacyjnie. Taki wystrzyżony, czasem ogryziona fryzura nie dodawała mu urody. Im dłuższe włosy tym większe ciacho! Piękna para.

 • mashak

  Oceniono 26 razy 2

  słabo to wygląda teraz

 • bonhart

  Oceniono 5 razy 1

  Zdjęcie 9 - niech zgoli brodę, to zostanie polskim Brucem Willisem :-D

 • pan.malowany

  Oceniono 20 razy -12

  Nie wiem co to za koles, wyglada na kutasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX