W maju urodziła syna. Dziś Ciara pozuje w samej bieliźnie. I ma do tego świetny powód. Schudła prawie 30 kg!

Zobaczcie, jak wygląda.

Ciara jeszcze nigdy nie była tak dumna z siebie. W bardzo krótkim czasie zrzuciła pociążowe kilogramy i pochwaliła się nową, zgrabną figurą.

Ciara urodziła swojego syna Future Zahir Wilburna 19 maja. A już w październiku może pochwalić się imponującą figurą. Piosenkarka zrzuciła prawie 30 kg. Zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcia, do których pozowała w samej bieliźnie.

Po urodzeniu mojego syna czuję, że nie ma rzeczy, której nie mogłabym zrobić. Czuję, że mogę podbić świat #nowa ja #nowa muzyka #Calvin 27 kg później!
Jestem taka dumna, że 4 miesiące po urodzeniu ważącego 4 kg syna, mogę wreszcie paradować w mojej bieliźnie od Calvina! - podpisała zdjęcia.

 

<< ZOBACZ CIARĘ CHUDSZĄ O PRAWIE 30 KG >>

 

Ciara zdradziła, jak udało jej się schudnąć.

Idziesz z "maminej" siłowni, którą masz w  domu, do prawdziwej siłowni, a potem idziesz na scenę. Dla mnie to nie jest tylko powrót do miejsca, w którym byłam przedtem. Teraz mam dziecko, więc poszłam nawet dalej - powiedziała na początku sierpnia w Usmagazine.com.

Do sprawy podeszła ambitnie.

Chcę być jedną z tych matek i kobiet, że gdy patrzę wstecz, wiem, że zawsze byłam skupiona. Myślę, że chodzi o to, aby ciągle pamiętać o nagrodzie, jaka na ciebie czeka - dodała.

Ostatni rok nie był łatwy dla Ciary. Gwiazda w sierpniu zerwała zaręczyny z Futurem, który jest ojcem jej dziecka. Raper miał ją zdradzać w trakcie trasy koncertowej. Mimo trudności w życiu prywatnym, nie poddała się i wciąż walczyła o powrót do zgrabnej sylwetki. Tak Ciara wyglądała dosłownie na kilka dni przed porodem, w maju tego roku. Efekty są rzeczywiście imponujące, a fani nie kryli pochwał jej zgrabnej figurze.

CiaraJANICE OGATA / PR PHOTOS

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
W maju urodziła syna. Dziś Ciara pozuje w samej bieliźnie. I ma do tego świetny powód. Schudła prawie 30 kg!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • siwistak

  Oceniono 29 razy 29

  aż mnie ciara przeszła

 • rohan

  Oceniono 25 razy 25

  kto to jest ku... Ciara?

 • mika17

  Oceniono 26 razy 22

  pffff. ona w zyciu nie przytyla 30 kilo. moze z 15, 5-6 musiala zrzucic po tym jak urodzila dziecko. 20 nadprogramowych kilogramow widac wszedzie, nie tylko na tylku.

 • russel

  Oceniono 23 razy 17

  Atakują klony, beyonce będą miliony...

 • sylwiabt

  Oceniono 5 razy 1

  no i fajnie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX