Ostatnie zdjęcie Elizy z "Warsaw Shore" przed porodem. "Opuchłam i czuję się jak słoń"

"Na szczęście Trybsiak to wszystko wytrzymuje".

Planowany termin porodu minął wczoraj. Eliza z "Warsaw Shore" ma nadzieję, że dziecko urodzi się więc już dzisiaj. Niewykluczone zatem, że to dzieje się właśnie w TEJ CHWILI.

Eliza z "Warsaw Shore" praktycznie przez cały okres ciąży dzieliła się zdjęciami swoimi i Trybsona. Na bieżąco mogliśmy zatem widzieć powiększający się brzuch. Jednego jedynie nie chcieli zdradzić: płci dziecka. Zapewne dowiemy się tego już wkrótce, bo dziecko może urodzić się lada moment.

Na dzisiaj miałam mieć termin porodu, jednak nadal chodzę z brzuszkiem, wiadomo, że teraz w każdej chwili mogę urodzić - napisała na Facebooku.

W tym samym wpisie opisała swój wygląd i samopoczucie.

Jak widzicie, mam mega ogromny brzuszek i jest mi z nim naprawdę ciężko chodzić, dlatego już nie mam ochoty na dodawanie "sweet foci"... Męczy mnie już wszystko, opuchłam i czuję się jak słoń, humorki dają o sobie znać, na szczęście Trybsiak to wszystko wytrzymuje. Jestem w oczekiwaniu na dzidziusia i mam nadzieję, że może jutro (czyli dzisiaj - red.) będzie ten dzień.

Wpis ozdobiła zdjęciem, prawdopodobnie ostatnim w ciąży.

Trybson i ElizaScreen z Facebook.com/Eliza Warsaw Shore

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Ostatnie zdjęcie Elizy z "Warsaw Shore" przed porodem. "Opuchłam i czuję się jak słoń"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • pannamigootka

    Oceniono 1 raz -1

    Eliza kilka rad przed porodem. Jak cię będzie bardzo bolało , to weź zażyj apap extra mocny a potem nogi najszerzej jak potrafisz ( no ale w tym to masz wprawę) i przyj kobieto , nie krępuj się przyj Będziesz miała uczucie, jakby ktoś ci wsadził w tyłek dynamit i podpalił lont ale to nic przeżyjesz .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX