Pitt i Affleck to najlepsi przyjaciele Clooneya, ale nie pojawili się na jego ślubie. Teraz się tłumaczą

Dlaczego nie przyjechali do Włoch?
Gdzie byli kumple Clooneya? Dlaczego nie przyjechali do Włoch? Pitt i Affleck to najlepsi przyjaciele Clooneya, ale nie pojawili się na jego ślubie. Teraz się tłumaczą. Okazało się, że obaj w tym czasie musieli pracować. Brad Pitt i Ben Affleck to najlepsi przyjaciele Clooneya, ale nie pojawili się na jego ślubie. Teraz się tłumaczą. Nie przyjechać na ślub najlepszego, na dodatek wpływowego przyjaciela? To poważne wykroczenie, więc czas na alibi. Kiedy George Clooney i Amal Alamuddin składali sobie przysięgę małżeńską, wśród gości pana młodego zabrakło jego dwóch bardzo dobrych przyjaciół. Chodzi o Brada Pitta i Bena Afflecka, którzy od lat nie tylko zawodowo współpracują z aktorem, ale trzymają się razem także poza planem. Źródło, do którego dotarł Perezhilton.com podaje, że Brad i Jolie wtedy byli na planie wspólnej międzynarodowej produkcji. Nie było mowy o dniach wolnych. "Oboje pracują nad filmem, gdzie obowiązują tego typu warunki. George również wie, że tak działa przemysł filmowy i nie był ani trochę zdenerwowany, że Brad i Angelina nie pojawią się na uroczystości. Doskonale to zrozumiał, tym bardziej, że ten projekt jest dla Pitta i Jolie wyjątkowo ważny" - czytamy na stronie. Co z Affleckiem? Oświadczył, że podczas tego weekendu miał ważniejsze zobowiązania: "Wiecie, niektórzy z nas muszą pracować. Ale tak, pogratulowałem mu. To bardzo dobra wiadomość" - skomentował. Cóż, przynajmniej Affleck, jak i Brad mają dobre wytłumaczenia. Clooney pewnie nie cierpiał bardzo z powodu ich nieobecności - w końcu tej nocy miał przy sobie wielu gości i ukochaną.

Nie przyjechać na ślub najlepszego, na dodatek wpływowego przyjaciela? To poważne wykroczenie, więc czas na alibi.

Kiedy George Clooney i Amal Alamuddin składali sobie przysięgę małżeńską, wśród gości pana młodego zabrakło jego dwóch, bardzo dobrych przyjaciół. Chodzi o Brada Pitta i Bena Afflecka, którzy od lat nie tylko zawodowo współpracują z aktorem, ale trzymają się wspólnie także poza planem.

Źródło, do którego dotarł Perezhilton.com podaje, że Brad i Jolie wtedy byli na planie wspólnej międzynarodowej produkcji. Nie było mowy o dniach wolnych.

Obydwoje pracują nad filmem, gdzie obowiązują tego typu warunki. George również wie, że tak działa przemysł filmowy i nie był ani trochę zdenerwowany, że Brad i Angelina nie pojawią się na uroczystości. Doskonale to zrozumiał, tym bardziej, że ten projekt jest dla Pitta i Jolie wyjątkowo ważny. - czytamy na stronie.

?06/04/2013 - Brad Pitt and Angelina Jolie - World War Z Away! / PR Photos / Away! / PR Photos

Co z Affleckiem? Oświadczył, że podczas tego weekendu miał ważniejsze zobowiązania:

Wiecie, niektórzy z nas muszą pracować. Ale tak, pogratulowałem mu. To bardzo dobra wiadomość - skomentował.

Cóż, przynajmniej Affleck, jak i Brad mają dobre wytłumaczenia. Clooney pewnie nie cierpiał bardzo z powodu ich nieobecności - w końcu tej nocy miał przy sobie wielu gości i ukochaną.

EDITORIAL USE ONLY. NO BOOK PUBLISHING WITHOUT PRIOR APPROVAL Mandatory Credit: Photo by A.M.P.A.S. / Rex Features (2165871l) Ben Affleck, winner for or Best motion picture of the year for A.M.P.A.S. / REX FEATURES/EAST NEWS/A.M.P.A.S. / Rex Features

 

jus

Więcej o:
Komentarze (2)
Pitt i Affleck to najlepsi przyjaciele Clooneya, ale nie pojawili się na jego ślubie. Teraz się tłumaczą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • white_lake

  Oceniono 1 raz 1

  czniam Dżordża Kluneja i jego ślub
  ileż można?

 • sylwiabt

  Oceniono 1 raz 1

  pierdu... pierdu... mogli by czarterowym wyskoczyć z planu na wódeczkę weselną :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX