Poprawiała swoje fotki, a internauci się śmiali. Teraz opublikowała więc zdjęcia w bikini, bez makijażu i BEZ RETUSZU

Beyonce bez makijażu, naturalne, piękne.
Beyonce bez makijażu i retuszu Beyonce zaskoczyła swoimi zdjęciami Najnowsze zdjęcia Beyonce powinny ucieszyć wszystkich wielbicieli jej urody. Gwiazda pokazała zdjęcia bez makijażu i w końcu bez retuszu. Beyonce kilkakrotnie naraziła się swoim fanom, którzy nie rozumieją jej słabości do poprawiania zdjęć. Choć już nie raz przyłapali ją na retuszowaniu swoich fotografii, jednak tym razem powinni być jednak usatysfakcjonowani. Gwiazda pozuje w bikini, bez makijażu i bez retuszu. Efekt? Zniewalająco piękna, naturalna kobieta. Piosenkarka jakiś czas temu pokazała zdjęcia, na których starała się wyszczuplić, przy okazji "deformując" swój telefon i zaginając przestrzeń w nieoczekiwany sposób. W swoje 33. urodziny opublikowała zdjęcia i znów udowodniła, że nie można jej nazwać "mistrzynią Photoshopa".

Najnowsze zdjęcia Beyonce powinny ucieszyć wszystkich wielbicieli jej urody. Gwiazda pokazała zdjęcia bez makijażu i (w końcu) bez retuszu.

Beyonce kilkakrotnie naraziła się swoim fanom, którzy nie rozumieją jej słabości do poprawiania zdjęć. Choć już nie raz przyłapali ją na retuszowaniu swoich fotografii, jednak tym razem powinni być jednak usatysfakcjonowani. Gwiazda pozuje w bikini, bez makijażu i bez retuszu. Efekt? Zniewalająco piękna, naturalna kobieta.

 

<< ZOBACZ NATURALNE ZDJĘCIE BEYONCE >>

 

Piosenkarka jakiś czas temu pokazała zdjęcia, na których starała się wyszczuplić, przy okazji "deformując" swój telefon i zaginając przestrzeń w nieoczekiwany sposób. W swoje 33. urodziny opublikowała zdjęcia i znów udowodniła, że nie można jej nazwać "mistrzynią Photoshopa".

 

karo

Więcej o:
Komentarze (4)
Poprawiała swoje fotki, a internauci się śmiali. Teraz opublikowała więc zdjęcia w bikini, bez makijażu i BEZ RETUSZU
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • westa1985

  Oceniono 14 razy 6

  Retusz jest, widać na 2 zdjęciu w talii - na cieniu fałdka, na cele gładko :P majstrowanie widoczne również na drzwiach :)

 • cerrie

  Oceniono 12 razy -2

  No i wielkie mi hallo. Kolejna kobieta leczy swoje urojone kompleksy photoshopem. Problem tylko w tym, że jeśli już te urojenia są. to w jej głowie. I photoshop nic tu na to nie poradzi.

 • russel

  Oceniono 36 razy -14

  Co z tego, że najmniejszy kontynent. Dupa o rozmiarach Australii to przesada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX