Jeśli plotka o ich związku okaże się prawdziwa, będzie to SENSACJA. Podobno Woźniak-Starak spotyka się z...

Woźniak-Starak spotyka się z... Najpierw pogłoski o zejściu się z Bachledą-Curuś, a teraz kolejne domysły Przez ostatni miesiąc media spekulowały o zejściu się Piotra Woźniaka-Staraka i Alicji Bachledy-Curuś. Tygodnik "Party" łączy go jednak z... Agnieszką Szulim. Przez ostatni miesiąc media spekulowały o zejściu się byłych kochanków. Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś unikali komentarzy na ten temat. Potem okazało się, że plotki nie były prawdziwe, a milioner spotka się z pewną gwiazdą TVN. Czyżby była to...? W najnowszym numerze dwutygodnika "Party" ukazała się informacja o romansie Piotra Woźniaka-Staraka z jedną z największych gwiazd stacji TVN. Doniesienia te mogą okazać się prawdziwe. Portal Afterparty.pl przekonuje, że nową wybranką producenta jest nikt inny jak... Agnieszka Szulim! Trzeba przyznać, że to dość interesujące. Tylko czy to rzeczywiście prawda? Dziennikarka jeszcze niedawno przyjaźniła się z byłą ukochaną milionera, Natalią Klimas. Razem pokazywały się na imprezach, a ich konta na Instagramie pękały w szwach od wspólnych fotek. Teraz więcej takich dowodów sympatii łączącej obie panie nie uświadczymy. Ostatnie fotki, na których pozują razem pojawiły się w sieci ponad 3 miesiące temu. Ale czy to wystarczający dowód? Naszym zdaniem... niekoniecznie. Jak wiadomo, przyjaźnie w show-biznesie bywają kruche. Czy Szulim i Woźniaka-Staraka naprawdę połączyło uczucie? Niestety, na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać. Szczególnie, że gwiazda założyła sobie ostatnio, że nie będzie rozmawiać z mediami na temat życia prywatnego.

Przez ostatni miesiąc media spekulowały o zejściu się byłych kochanków. Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś unikali komentarzy na ten temat. Potem okazało się, że plotki nie były prawdziwe, a milioner spotka się z pewną gwiazdą TVN. Czyżby była to...?

W najnowszym numerze dwutygodnika "Party" ukazała się informacja o romansie Piotra Woźniaka-Staraka z jedną z największych gwiazd stacji TVN. Doniesienia te mogą okazać się prawdziwe. Portal Afterparty.pl przekonuje, że nową wybranką producenta jest nikt inny jak... Agnieszka Szulim! Trzeba przyznać, że to dość interesujące. Tylko czy to rzeczywiście prawda?

Agnieszka Szulim Kapif

Dziennikarka jeszcze niedawno przyjaźniła się z byłą ukochaną milionera, Natalią Klimas. Razem pokazywały się na imprezach, a ich konta na Instagramie pękały w szwach od wspólnych fotek. Teraz więcej takich dowodów sympatii łączącej obie panie nie uświadczymy. Ostatnie fotki, na których pozują razem pojawiły się w sieci ponad 3 miesiące temu. Ale czy to wystarczający dowód? Naszym zdaniem... niekoniecznie. Jak wiadomo, przyjaźnie w show-biznesie bywają kruche.

Czy Szulim i Woźniaka-Staraka naprawdę połączyło uczucie? Niestety, na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać. Szczególnie, że gwiazda założyła sobie ostatnio, że nie będzie rozmawiać z mediami na temat życia prywatnego.

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Jeśli plotka o ich związku okaże się prawdziwa, będzie to SENSACJA. Podobno Woźniak-Starak spotyka się z...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mgr.nauk

  Oceniono 20 razy 18

  To walom sie w trójkącie? Woźniak Starak i Szulim? czy jak? bo nie doczytałem do końca.

 • woal

  Oceniono 8 razy 6

  A niech się spotyka z kim chce i będzie szczęśliwa. Czego zresztą wszystkim życzę!

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 5

  Jedna z najwiekszych gwiazd TVN-u....no nie...wymiekam

 • qula

  Oceniono 29 razy 5

  szulim wie gdzie dupe wsadzic.

 • agora7

  Oceniono 3 razy 3

  Rzeczywiscie, wzruszajace..... o malo nie spadlam z krzesla !

 • zuzanna15

  Oceniono 22 razy 2

  prawda? bo przecie ta wyrachowana "suka" nie ma pojęcia o uczuciach, tylko patrzy gdzie by tu wyrwać kase! radzę zażyć flegaminę...rozrzedza

 • hobbot

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki Starak takie narzeczone ale Szulim to trochę starszawa , niech się pokręci gdzie indziej

 • elizka51

  Oceniono 19 razy 1

  Jak to? Przecież jest specjalistką o upublicznianiu wiadomości prywatnych. Niech napisze coś o swoim ojcu , matce. Nabijała się z DODY, weszła z ubłoconymi butami w jej życie. S..cz, mało inteligentna,, zresztą co słychać. Wypowiedź fatalna.Mały zasób słów taka pusta lalka.

 • do_not_disturb

  Oceniono 9 razy -1

  Gdzie jest hurtownia z seksapilem? Pytam poważnie, bo najwyraźniej Szulim zna ten sekretny adres ale nie chce zdradzić...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX