Duża Ania ze szczegółami opowiedziała o operacji piersi. Jest też zdjęcie w skąpym staniku. "Co ty dziewczyno sobie zrobiłaś?"

Nie wszystkim się spodobało.

Ania z "Warsaw Shore" po zakończeniu 1. edycji programu zdecydowała się na powiększenie ust. Teraz zoperowała też piersi, a efekty szybko zaprezentowała fanom w sieci.

Dziewczyna pokazywała zdjęcia z przygotowań do operacji, a także selfie, które zrobiła od razu po tym, jak wybudziła się po zabiegu. Ale to nie koniec. Postanowiła też BARDZO DOKŁADNIE opowiedzieć, jak przebiega operacja powiększenia biustu. Szczegółami podzieliła się z fanami na Facebooku:

Pan doktor na podstawie warunków anatomicznych określa, co nam wolno a co nie - ja miałam to szczęście ze jako wysoka kobieta o symetrycznej i stosunkowo szerokiej klatce mogłam pozwolić sobie na całkiem pokaźny, ale równie naturalnie wyglądający biust - relacjonuje Ania. -  Wszystko dla mnie, co złe, zaczęło się w momencie, kiedy położyłam się na łóżku i zaczęli mnie podłączać do wszystkiego, wpadłam w panikę, zaczęłam ryczeć jak bóbr - że nie chcę, że się boję, panicznie bałam się narkozy, bałam się, że się nie obudzę- bałam się stracić kontrolę, ale Pani anestezjolog oraz asystentka chirurga zaczęły mnie głaskać, jedna po głowie, druga po rączkach.

To dopiero początek tej zatrważającej historii:

Moment przebudzenia - sala operacyjna : "Aniu pobudka " a Ania : "nie budźcie mnie! Taki fajny sen miałam (jeszcze na pół przytomna, nie pamiętam tego, ale opowiadali o tym) dalej pół przytomna złapałam się za biust i zapytałam: nie za małe zrobiliście?" - opowiada dziewczyna.

Choć okazało się, że zrobili dobre, następne dni celebrytki nie należały do najprzyjemniejszych. Ania wyznała, że pierwszego dnia nie miała siły nawet sama chodzić do toalety. Po powrocie do domu stresowała się także tym, że nie ma przy sobie pomocy medycznej.

Z każdym dniem było coraz łatwiej, najtrudniejsze były noce, spanie na plecach - cale życie spalam na brzuchu lub boku i nie umiałam w innej pozycji, a byłam zmuszona. Odczułam to na kręgosłupie, bolał mnie mostek od ciągłego rozciągania klatki oraz ciężaru implantów, w dzień często zapominałam się i sięgałam po coś szybko - wtedy piersi przypominały o sobie.

Ania pokazała też pierwsze zdjęcie w seksownej bieliźnie:

Ania Warsaw ShoreFacebook.com/Ania Warsaw Shore

Celebrytka pierwszy raz pokazała zdjęcie, na którym tak wyraźnie widać jej nowy biust. Fani zaczęli więc komentować przemianę Ani:

Ania Warsaw ShoreFacebook.com/Ania Warsaw Shore

Ale wielu z nich nadal nie przyzwyczaiło się do rozmiaru jej ust:

Ania Warsaw ShoreFacebook.com/Ania Warsaw Shore

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Duża Ania ze szczegółami opowiedziała o operacji piersi. Jest też zdjęcie w skąpym staniku. "Co ty dziewczyno sobie zrobiłaś?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 54 razy 34

  Hm... Czasem mi się wydaje, że obgadywanie takich silikonowych dmuchanych manekinów, to jest dla nich jak sadzenie komplementami. Ponieważ im się wydaje że im bardziej jakąś część ciała mają nadmuchaną tym lepiej, więc są dumni z tego w taki sposób są odbierani i komentowani.
  Powiedzieć o tej kobiecie, że wygląda jak ropucha której zamiast policzków nadymają się piersi przy kumkaniu, to w jej mniemaniu pewnie jakby powiedzieć, że jest Marią Antoinią 21 wieku. Czyli im bardziej jej się dogryza, tym bardziej ona odbiera to jako komplement.
  Szkoda mi tej kobiety, bo zamiast zainwestować swój czas na zrobienie w swoim życiu czegoś z czego np. potem mogłaby być dumna przed swoimi dziećmi, to ona marnuje ten czas na wychwalanie swoich sztucznych cy**ów. I co powie potem swoim ewentualnym dzieciom? Że spędziła część swojego życia przez komputerem podniecając się swoimi własnymi podrabianymi cy***mi?

 • nihilist_24

  Oceniono 7 razy 5

  jak jej sprawiają te balony radość to niech się chwali :) ale pokazała tylko kawałek a już wyglądają sztucznie...

 • gonzor

  Oceniono 8 razy 4

  no i gdzie te cycki??

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 2

  Ale ale...takie zdejecia to kierujcie na : vacancies/redtube

 • fuzzybear

  0

  Durna dupa - gumiaki se sprawiła...Rzyg rzyg rzyg...!

 • homesicalien

  0

  Westie! (zdj 4)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX