"Sprawdź to, Clooney!" Neil Patrick Harris też pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Historia z wesela robi wrażenie

Neil Patrick Harris zażartował sobie z Clooneya.

Uwielbiamy Neila Patricka Harrisa, nie ma co ukrywać. I po raz kolejny dał nam do tego świetny powód.

Neil Patrick Harris pojawił się w programie "Late Show With David Letterman", gdzie pokazał urocze zdjęcia ze swojego wesela. Oczywiście nie byłby sobą, gdyby przy tym sobie z kogoś nie zażartował. Dlatego przypomniał wszystkim, że to ON, jako pierwszy wziął w tym roku ślub we Włoszech. Oczywiście miał tu na myśli głośny ślub Georga Clooneya i Amal Alamuddin.

Sprawdź to, Clooney! Nie widziałem, żebyś Ty pokazywał swojego ślubne zdjęcia w talk show - zażartował Harris.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Harris powiedział, że razem z Davidem są bardzo zapracowanymi ludźmi, ale znaleźli czas na szybki ślub. Nie chcieli robić wielodniowej imprezy, a ponieważ celem ich pierwszej wspólnej podróży były właśnie Włochy, postanowili wrócić tam i się pobrać. Zdradził też kilka szczegółów.

Nasz pierwszy taniec był do piosenki Kelly Clarkson "A moment like this". Uwielbiamy pierwszy sezon amerykańskiego "Idola" i kibicowaliśmy Kelly. To zawsze była nasza piosenka. Zaczęliśmy tańczyć i mieliśmy plan. Kiedy piosenka dochodziła do punktu kulminacyjnego, miały wybuchnąć fajerwerki. Wątpiliśmy jednak, że osoba odpowiedzialna za to zadanie wyczuje dokładnie moment. A jednak się udało! I rzeczywiście, było perfekcyjnie - powiedział.

Urocze, prawda?

Zobaczcie też fragment odcinka:

Teo

Więcej o:
Komentarze (4)
"Sprawdź to, Clooney!" Neil Patrick Harris też pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Historia z wesela robi wrażenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • cerrie

    Oceniono 28 razy -10

    "Bijatyka" na zdjęcia ze ślubu hetero i homo? To tak jakby geja zapytać jak wyobraża sobie seks z kobietą ;-) No proszę ja was... Ślub jest ślubem, i czy hetero czy homo, nie ma nic tu do rzeczy. Każdy przeżywa na swój sposób.
    A tu mamy kolejny przejaw geja który usiłuje pokazać że jego, czyli homoseksualizm jest na wierzchu. A nie przepadam za tym, gdy gej zamiast normalnie żyć jak inni ludzie, sam zwraca na siebie uwagę swoją odmiennością.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX