"Piękna i romantyczna" oraz znacznie bardziej zalotna. Zobacz drugą suknię Rozalii Mancewicz

Rozalia Mancewicz w innej odsłonie.

Najpierw elegancko i zachowawczo, potem znacznie bardziej kobieco. Zobacz drugą suknię ślubną Rozalii Mancewicz.

W piątek późnym popołudniem odbył się ślub Rozalii Mancewicz i Marcina Jaworskiego. Jak wyglądała Miss Polonia w kościele, zobaczycie TUTAJ. Na weselu zaprezentowała się już w innym wydaniu. Drugą suknię panny młodej pokazała na swoim blogu Ewa Wojciechowska.

<< ZOBACZ, W CO PRZEBRAŁA SIĘ MANCEWICZ >>

 

Druga suknia Miss Polonia była tej samej marki co pierwsza, czyli pochodziła z firmy Pronovias. Góra i plecy ozdobione były delikatną, ale też zalotną koronką. Z tyłu uwagę przykuwał tren, który panna młoda mogła odpiąć na czas bardziej żywiołowych tańców.

Kiedy przymierzyłam tę sukienkę, zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Jest tak piękna i romantyczna i idealnie pasuje do naszego Majątku Howieny, gdzie zorganizowaliśmy wesele. Wtedy razem z mamą, siostrami i panią Elą Wierzbicką zadecydowałyśmy, że tę prostą, perłową suknię w stylu lat 50. założę do kościoła, a na wesele idealna będzie ta koronkowa - opowiadała Rozalia Mancewicz Ewie Wojciechowskiej.

Mancewicz kilkakrotnie zmieniała też podczas wesela uczesanie - od grzecznego koka po stylowe kaskady fal opadające na ramiona. Za fryzury odpowiadała Sylwia Rudnicka, a makijaż zrobiła Marta Gąska.

Małżonkowie powiedzieli sakramentalne "tak" w niewielkim kościele na Podlasiu. Na uroczystości gościli przyjaciele, rodzina i najbliżsi młodej pary. Po ceremonii nowożeńcy i około 300 weselników bawili się do białego rana w majątku Howieny.

karo

Czy podoba Ci się druga suknia ślubna Mancewicz?
Więcej o:
Komentarze (4)
"Piękna i romantyczna" oraz znacznie bardziej zalotna. Zobacz drugą suknię Rozalii Mancewicz
Zaloguj się
 • babsko

  Oceniono 27 razy 25

  Ladna i z klasa.Panna Mloda tez.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 5

  Sukienka jak sukienka, a babka bardzo ładna.

 • dziwne

  Oceniono 23 razy -3

  Miała tylko dwie? Skromniutko.

 • cerrie

  Oceniono 6 razy -6

  Góra sukienki nawet całkiem ładna :-) Za to dół jak dla mnie za skromny. Wcale bym się nie pogniewała gdyby aplikacje z góry zostały też delikatnie przemycone na dół sukienki. No ale to moje zdanie. Ja nigdy nie lubiłam typowej nudnej klasyki :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX