"Artur przedstawił się jako chłopak, który pojechał do Irlandii myć szyby." Sara Boruc o tym, jak poznała przyszłego męża

Tak się zaczęła ich wielka miłość.

Sara i Artur Boruc to obecnie jedna z najbardziej medialnych par polskiego show biznesu. Blogerka zdradziła, że ich pierwsze spotkanie nastąpiło w dość nietypowych okolicznościach.

Przystojny piłkarz i piękna Sara poznali się sześć lat temu. Dziewczyna wybrała się ze znajomymi do jednego z warszawskich klubów. Tam doszło do dość nieprzyjemnej sytuacji:

Przed klubem wpadł na mnie jakiś barczysty facet. Nie przeprosił, co mnie rozzłościło i zaczęłam się z nim kłócić - relacjonuje Sara Boruc w magazynie "SHOW". - To był kolega Artura.

Blogerka musi wyglądać pięknie, kiedy się złości, bo piłkarzowi najwyraźniej od razu wpadła w oko. Natychmiast przystąpił do działania i poprosił dziewczynę o numer telefonu:

Przedstawił się jako chłopak, który pojechał do Irlandii myć szyby. Nie chciałam mu dać numeru, ale wzięłam jego - czytamy w "SHOW".

Jak potoczyła się dalej ta historia? Sara zadzwoniła do poznanego pod klubem chłopaka, choć, jak sama podkreśla, nie wie dlaczego. Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, wspólnie wychowują 3-letnią Amelię i 8-letnią Oliwię (córkę Sary z poprzedniego związku).

Sara i Artur Boruc Instagram.com/arturboruc

Ostatnio celebrytka opowiedziała nam co nieco o swoich dzieciach, a jej wypowiedź wzbudziła ogromne kontrowersje.

jus

Więcej o:
Komentarze (24)
"Artur przedstawił się jako chłopak, który pojechał do Irlandii myć szyby." Sara Boruc o tym, jak poznała przyszłego męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • azlotko

  Oceniono 337 razy 327

  A co mial powiedziec ? ze jestem Artur Boruc i zona w ciazy siedzi sama w domu?

 • fernanda

  Oceniono 223 razy 195

  Taa, jasne. Sarunia nie udawaj, że nie poleciałaś na kasę Boruca, Wszyscy znamy prawdę ;p

 • lk

  Oceniono 167 razy 153

  Jako czyściciel szyb jej się nie podobał, jak przeczytała w gazecie że to piłkarz od razu zaczął.

 • meluzynek

  Oceniono 107 razy 99

  to dla niej Boruc zostawił żonę w połogu. Dno. A teraz ta historia o chłopcu, który przyjechał do Irlandii myć szyby.....- jak ciężko kobiecie przyznać się, że jest się .........., która poleciała na kasę. Za to wydawanie pieniędzy męża idzie jej bardzo łatwo. Jej córki pewnie też będą......... z taką matką nie mogą wyrosnąć na nikogo innego. Kobieta, która rozbija małżeństwo spodziewające się dziecka jest.....i niech ona przyzna to w mediach. A teraz bezczelnie lansuje się w mediach na nieswoich "pieniążkach":P- wieśniara, nie potrafi posługiwać się polskim.

 • sfi

  Oceniono 69 razy 61

  Ale jaja!
  Zobaczcie na napis pod 6 foto !!! Sra Boruc

  Chociaż nawet pasuje do pozycji Sary ...

 • agora7

  Oceniono 57 razy 51

  Oboje wychowuja.... jej dzieci. Swoje malenkie, zostawil . Palant .

 • lk

  Oceniono 54 razy 42

  "wspólnie wychowują 3-letnią Amelię i 8-letnią Oliwię"

  Koniecznie powinni mieć jeszcze dwie córki - Lenę i Julcię oraz chłopców Kubę i Antoniego i już będzie pełnia szczęścia.

 • browaryr

  Oceniono 32 razy 32

  wyczyscił dooopsko ,pomachał porfelem no i pomyslałam ze to własnie ten jedyny..........buhahahahaha

 • popgg

  Oceniono 37 razy 31

  arcyciekawy materiał filmowy... ciekawe ile osób dało radę dobrnąć do końca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX