Majdan szczerze o związku z Rozenek. "Nastał nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy i zakochany"

"To po pierwsze wpływ Małgosi, a po drugie wiek" - przyznaje piłkarz.

O tym, że wielkie uczucie zmienia ludzi wiadomo od wieków. Radosław Majdan to świetny przykład z rodzimego podwórka. Jak sam mówi, na jego przemianę wpływ miał wiek i oczywiście ukochana.

Jeszcze kilka lat temu piłkarz uchodził za playboya, który cenił towarzystwo kobiet, dobrą zabawę i nie najlepszy styl. Potem poznał Małgorzatę Rozenek i, choć mało kto wierzył w powodzenie tego związku, para ma się świetnie. Oficjalnie pojawili się po raz pierwszy razem niedawno - na Balu Fundacji TVN. Eleganccy i szczęśliwi przyciągali wszystkie spojrzenia.

Odkąd związałem się z Małgosią, nastał nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy i zakochany - przyznał w "SHOW" Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanAKPA

Trudno nie zauważyć, że partnerzy mają na siebie nawzajem duży wpływ. Nie chodzi tu tylko o najbardziej widoczne zmiany - coraz bardziej eleganckiego Majdana i coraz bardziej seksowną Rozenek. Piłkarz stał się odpowiedzialnym mężczyzną - świetnym partnerem dla ukochanej i opiekunem dla jej dzieci. Jego zaangażowanie docenił nawet ojciec Małgorzaty Rozenek, który przyznał, że piłkarz jest zupełnie inny, niż można by się spodziewać po tym, co wcześniej pisały o nim media. Ma świetny kontakt z dziećmi, a do tego jest po prostu "dobrym człowiekiem".

Oczywiście, że się zmieniłem. Spoważniałem. To po pierwsze wpływ Małgosi, a po drugie wiek - człowiek dojrzewa - skomentował swoją przemianę Majdan.

Nowy wizerunek przekłada się też na kontrakty reklamowe - kojarzony z reklamą prezerwatyw piłkarz wziął niedawno udział w kampanii producenta piwa. Spot był kręcony w Brazylii, a u boku piłkarza pojawiła się Natalia Siwiec.

Selekcjonuję propozycje, które dostaję - przyznał Majdan w rozmowie z "SHOW".

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Majdan szczerze o związku z Rozenek. "Nastał nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy i zakochany"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 8 razy 2

  No tak człowiek jest dzieckiem i dojrzewa a potem jest dorosły i na starość dziecinnieje, za kilka lat będziemy mieli znów naszego lamusowatego Radzia z przeszczepionymi włosami i tandetną laską ...tylko drewnianą ;-)

 • evoonya

  Oceniono 11 razy 1

  Jak dojrzewasz, Radziu, to może pora też dojrzeć do tego, że łysiejący facet w pewnym wieku umie to zaakceptować i odpowiednio się strzyże. Natomiast doczepko-implanto-zaczeski są czymś strasznie... bez klasy.

 • fernanda

  Oceniono 8 razy 0

  Mimo wszystko, życzę im szczęścia :) Każdy na nie zasługuje, czy to "Perfekcyjna" czy Radzio.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX