Zielińska nie ma zamiaru zwalniać teraz tempa. Przyszła mama odpoczywa... tylko w niedziele: Czuje się świetnie

Według doniesień, aktorka jest już w drugim trymestrze.

Katarzyna Zielińska nie potwierdziła oficjalnie ciąży, ale coraz więcej wskazuje na to, że informacje o tym, że spodziewa się dziecka, są prawdziwe. Aktorka nie zamierza jednak spędzić tego czasu na odpoczynku.

Zdjęcia fotoreporterów, gratulacje od zapominających o dyskrecji kolegów... Choć gwiazda milczy jak grób, o jej ciąży mówi się coraz częściej. Magazyn "Flesz" informuje, że Zielińska jest już w 4. miesiącu. Aktorka wcale jednak nie zwalnia tempa i cały czas jest aktywna zawodowo. Gwiazdę możemy oglądać obecnie w 3 serialach, na planie pojawia się już o 6 rano. W planach zaś ma kolejne przedsięwzięcia:

Kasia uważa, że ciąża to nie choroba. Chce pracować tak długo, jak się da. Na razie czuje się świetnie i tak wygląda. Postanowiła się tym zająć teraz, bo wkrótce może mieć jeszcze więcej zajęć. Chce nagrać dwie płyty. Kasia odpoczywa w niedzielę. To dzień tylko dla niej i rodziny. - zdradziła "Fleszowi" znajoma Zielińskiej.

Konferencja serialu PRZYJACIOLKI, Belvedere, 04.08.2014, fot. WBF, na zdj. Katarzyna ZielinskaWBF

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Zielińska nie ma zamiaru zwalniać teraz tempa. Przyszła mama odpoczywa... tylko w niedziele: Czuje się świetnie
Zaloguj się
 • MrAnuczka

  Oceniono 17 razy 15

  nie lubię jej wielkie halo aktorka jednego serialu

 • pannamigootka

  Oceniono 18 razy 10

  Tak , tak macierzyństwo jest cudownym doświadczeniem dla każdej kobiety... najpierw.. pampersy , pieluchy ,kolki, kupki, kaszki oraz całonocne "jazdy". Potem..zmęczenie , znużenie i zwątpienie. Brak: skupienia , snu i seksu Ale to nic, mamę czeka wspaniała nagroda czyli uśmiech dziecka.Następnie .. maluchy średniaki i starszaki W związku z tym gorączki , syropki, katarki i migdałki Szkoła.p.. czyli wywiadówki czyli jedynki i dwójki rzadziej szóstki i piątki. No i w końcu gimnazjum czyli .. zakazane do lat 18-stu używki i inne akcje penetracje. A później? A później to się jeszcze okaże:)

 • komentarzyca

  Oceniono 6 razy 4

  mam nadzieje ,że zacznie w końcu jeść bo dieta może szkodzić dziecku , poza tym dziwnie by wyglądała sucha jak wiór z brzuchem i wielką głową

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy 1

  ani nie potrafi grać, ani śpiewać ...musiała komuś dać doopska i to dobrze że tyle lat trzyma się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX