Piękna Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak w Gdyni nie pozowali razem do zdjęć. Za to fotografowie uwiecznili TO

ABC ma świetną relację z rodzicami jej byłego partnera.

Do zdjęć pozowali oddzielnie, ale fotografom i tak udało się uwiecznić znamienną chwilę.

Na sobotniej gali finałowej 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych 2014 w Gdyni medialną sensację zrobiła obecność Alicji Bachledy-Curuś i Piotr Woźniaka-Staraka. Od czerwca plotkowano o tym, że para wróciła do siebie.

Oboje wiemy, że nie unikniemy zainteresowania mediów, ale ja mocno wierzę, że moja praca i filmy, które produkuję, będą interesować widzów niezależnie od tego, jak wygląda moje życie prywatne - mówił Starak w rozmowie z "Show" w czerwcu.

O ile kilka dni wcześniej na festiwalu fotografom udało się zrobić wspólne zdjęcia pary, tym razem trzymali się od siebie z daleka. Na ściance każde z nich pozowało oddzielnie, a producent na gali pojawił się z siostrą, Julią Starak.

Jednak za kulisami fotoreporterom udało się uwiecznić chwilę, w której Alicja Bachleda-Curuś i matka producenta, Anna Woźniak-Starak serdecznie się przywitały. Panie ucięły sobie pogawędkę, a rozmowie przysłuchiwał się także Jerzy Starak. Widać, że aktorka i rodzice jej byłego partnera są w doskonałej komitywie. Przypomnijmy, że ABC i producent spotykali się w 2003 roku.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Piotr Woźniak-Starak na festiwalu został wyróżniony statuetką. Film, którego jest producentem ("Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego) otrzymał główną nagrodę Złotego Lwa. Woźniak-Starak był wyraźnie dumny ze zdobytej statuetki, z którą chętnie pozował do zdjęć. Alicja Bachleda-Curuś na gali kolejny raz zadała szyku - miała na sobie skórzane ściśle przylegające spodnie, które podkreśliły jej zgrabne nogi.

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Piękna Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak w Gdyni nie pozowali razem do zdjęć. Za to fotografowie uwiecznili TO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Norman Nagaj

  Oceniono 44 razy 20

  Patrząc na zdjęcia można uwierzyć w Boga, pieniądze to nie wszystko, panie Starak!

 • pan.malowany

  Oceniono 17 razy 15

  A ja chcialbym wiedziec co sie kryje pod tajemniczym TO. To TO pojawia sie juz od jakiegos czasu....pokazala TO, zobaczylismy TO, nastapilo TO itd

 • do_podziwu

  Oceniono 29 razy 7

  "Piękna Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak.." - Vic on tez jest "piekny" -:))).

 • kn

  Oceniono 10 razy 6

  fajniejsi faceci sa w programie rolnik szuka zony bleeee

 • koja

  Oceniono 33 razy 5

  Pieniądze to nie wszystko , ale ich nadmiar mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. A jeśli chodzi o p.Piotra to sprawa dyskusyjna. U mnie raczej na plus, i drugi plus za włosy.

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  A mnie się wydaje, że oni nawet do siebie pasują. No bo tak jakby popatrzeć na ich twarze, to od razu widać że ona ma taki typ urody góralskiej baby ze wsi. I on też mimo tego że jest bogaty to ma taki bardziej chłopski typ urody. No w każdym bądź razie gdybym spotkała go na ulicy, to w życiu bym nie przypuszczała że to jakiś bogacz. A oboje sadzą się na wielmożnych bogaczy, więc kto wie? Może i z tej mąki byłby jakiś nie za czerstwy chleb :-)

 • dagmara

  Oceniono 56 razy -8

  ale sie postarzała....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX