Żona Marka B. PIERWSZY RAZ od zatrzymania męża: Nie ma sensu...

Ewa Bukowska wypowiedziała się w sprawie zatrzymania jej męża Marka B.

Sprawa zatrzymania Marka B. przez policję nie schodzi z ust całej Polski. Jego żona Ewa Bukowska w końcu skomentowała całe zajście.

Marek B. we wtorek wieczorem został zatrzymał przez patrol policji. Po przeszukaniu jego samochodu funkcjonariusze znaleźli w nim aż 7,75 gramów marihuany! W końcu głos zabrała Ewa Bukowska, żona Marka B. Do odpowiedzi została wywołana przez "Fakt", który skontaktował się z nią telefonicznie.

Nie, nie ma sensu o tym gadać, nie chcę tego komentować - powiedziała "Faktowi" Ewa Bukowska poproszona o komentarz.

Z kolei w piątek Marek B. sam przedstawił na Facebooku oświadczenie dotyczące tej sprawy.

Powstrzymuję się od udzielania jakichkolwiek informacji czy komentarzy. Jest to bowiem niezgodne z prawem. Informacje z postępowania przygotowawczego mogą być ujawniane wyłącznie przez upoważnione do tego podmioty (...) Oświadczam, że będę dochodził swoich praw i dowiodę swojej niewinności - napisał.

Za posiadanie środków odurzających Markowi B. grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Oświadczenie Marka B.Screen z Facebooka

Teo

Więcej o:
Komentarze (31)
Żona Marka B. PIERWSZY RAZ od zatrzymania męża: Nie ma sensu...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 233 razy 209

  Ktoś Bukowskiemu zrobił koło d*upy i tyle. Chłopcy dostali cynk i działali na pewniaka.

 • cerrie

  Oceniono 240 razy 176

  A mnie najbardziej w tym wszystkim wkurza fakt, że robi się burzę w szklance wody "Oj bo serialowy aktor miał przy sobie trochę maryśki". Niech przyłapią go na sensownym ćpaniu. Bo teraz to trochę wygląda tak, jakby 14-latka przyłapano na paleniu papierosów. A robi się z tego taaaką aferę, jakby on co najmniej był pod wpływem amfy czy heroiny. Nie wypowiadam się na temat legalności czy nielegalności maryśki, bo nigdy nie miałam z nią do czynienia. Ale ludzie się produkują psy na nim wieszając. Były Górniakowej to przynajmniej faktycznie był pod wpływem prawdziwych narkotyków, więc oburzenie w jego przypadku było sensowne. A tu co mamy? Trochę maryśki i lincz.

 • tolerare

  Oceniono 176 razy 162

  Jak dla mnie denta sprawa . Policja "znalazła w samochodzie " wiec musiało być przeszukanie , do przeszukania musiały być podstawy ! Policja nie może ot tak sobie grzebać nam w aucie ! A skoro były podstawy to był cynk , a jak był cynk , to pewnie od "dobrego" kolegi z pracy , który , wiedział , że B. jara , a jeśli nie jara to najprawdopodobnie sam tę maryśkę podrzucił !

 • komentarzyca

  Oceniono 123 razy 99

  chyba specjalnie takie zdj wygrzebaliście ,żeby sama wyglądała na zjaraną

 • dodosdontquack

  Oceniono 90 razy 56

  Powinni zalegalizowac marihuane, bo takie sytuacje sa po prostu jednoczesnie zalmujace i smieszne. Pewnie caly bolandzki system sprawiedliwosci zaciera rece, bo normalnego czlowieka mozna poniewierac, a prawdziwy kryminal to strach...

 • siwistak

  Oceniono 53 razy 51

  to jeszcze nie przeprowadzili wywiadu z kuzynką jej brata stryjecznego, który pracuje w Plotek.pl?

 • jarus_srarus

  Oceniono 53 razy 49

  Szczerze mowiąc to zastanawia mnie, dlaczego policja przeszukiwała jego samochód? Bo przeciez nie przeszukują samochodów kierowcom, kiedy zatrzymują ich na drodze. Wieć fakt faktem, ze jest to dośc dziwne

 • elizka51

  Oceniono 47 razy 43

  Tyle lat jeżdżę samochodem i nikt jeszcze mnie nie skontrolował, nie przeszukał samochodu . To jakaś ściema , albo mu podrzucono i zawiadomiono [olicję. KTOŚ ZAZDROŚCI P. MARKOWI ŁADNEJ ZONY, KONTRAKTÓW, KASY. Polacy są zawistni, mógł to zrobić nawet najbliższy przyjaciel

 • martuchaaaa

  Oceniono 77 razy 41

  w takich sytuacjach lepiej milczeć tak jak to zrobiła Liszowska. wydała oświadczenie, na parę tygodni zniknęła, potem wywiad w stylu amerykańskich gwiazd pt. "to doświadczenie umocniło naszą rodzinę" i koniec końców jej się upiecze. a Bukowski jak będzie wymyślał teorie spiskowe to pójdzie na dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX