Duża Ania chwali się efektami operacji na FB. Wypina powiększone, zabandażowane piersi: Coraz piękniej

Wygląda lepiej?

We wtorek Duża Ania z "Warsaw Shore" przeszła operację powiększenia piersi. W trosce o swoich fanów celebrytka dokumentowała niemal każdy etap metamorfozy. Na najnowszym zdjęciu możemy już podziwiać efekt zabiegu.

Duża Ania najpierw zdecydowała się na powiększenie ust, a teraz powierzyła chirurgowi plastycznemu swoje piersi. Tuż po operacji uczestniczka "Warsaw Shore" podzieliła się z fanami szpitalnym selfie, a później kolejnym zdjęciem zrobionym już po powrocie do domu. W piątek gwiazda reality show poinformowała na Facebooku, że wraca do zdrowia i pochwaliła się efektami zabiegu.

Ostatni dzień w bandażach z dnia na dzień coraz piękniej, coraz lepiej, coraz lżej - napisała duża Ania.

duża Ania, warsaw shore, ekipa z warszawyScreen z Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

Teraz możemy tylko czekać na kolejne pooperacyjne selfie dużej Ani i jej nowych piersi. Jak zauważyła jedna z internautek, fotorelacja może trwać jeszcze co najmniej kilka tygodni.

Ostatni dzień? A stanik usztywniający, który się nosi przynajmniej 6 tyg? - zauważyła.

KomentarzScreen z Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

al

Więcej o:
Komentarze (13)
Duża Ania chwali się efektami operacji na FB. Wypina powiększone, zabandażowane piersi: Coraz piękniej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 85 razy 59

  Jak mi tej kobiety żal. Na pewno jest jakaś choroba która opisuje stan, kiedy to człowiek nie może oprzeć się pokusie opowiadania krok po kroku o swoim obecnym stanie zdrowia. Na pewno też nie ma na to innego lekarstwa jak pomoc psychologa. Bo to jest dla mnie niepojęte, aby nie móc przeżyć choćby dnia bez publikowania na fb sweet fociek swojego poturbowanego biustu. Rany. Ta operacja wcale nie była jej do niczego potrzebna, bo jak widać ona ma już poturbowany, ale mózg.
  I ona uważa, że piękniej będzie wyglądała z podrasowanymi cyckami? To tak jakby dwie nieudolne ciamajdy uprawiały seks tylko w podrasowanym samochodzie który trzęsie, bo w normalnych warunkach nawet nie wiedziałyby jak to się robi. Sugeruję po prostu, że tak jak seks jest dobry pod warunkiem, że dwoje ludzi wie jak to się robi. Tak samo cycki są śliczne, ale pod warunkiem że są naturalne. Nie sztuką jest podrasować sobie cycki i chwalić się że są ładne. Ale sztuką jest mieć ładny naturalny biust. Więc naprawdę jej umysł musi być na najniższej drabinie społecznej, skoro uważa że podrabiany biust ma większe wartości od naturalnego.

 • browaryr

  Oceniono 63 razy 55

  z takimi cyckami to stawka za godzinę wzrosnie?..

 • gagula

  Oceniono 49 razy 43

  no ona naprawdę miała malutkie piersi, ale dziewczyny z takimi też żyją ..

 • taglinda

  Oceniono 35 razy 33

  niech da znać, jak zrobi sobie operację podwyższającą IQ. Mission impossilbe medycyny światowej....

 • ciulowaty

  Oceniono 29 razy 27

  programy telewizyjne o plebsie, dla plebsu.

  ileż to tępych, brzydkich i głupich prostych dziewuch marzy, by być na jej miejscu. te zakompleksione, wytipsowane wytapetowane solary. bite przez ojca, dotykane przez wujka, nienawidzone przez własną matkę (za to że są młode) muszą się przecież czymś dowartościować.

  więc dowartościowują się marzeniem, by powiększyć sobie cycki.

  jakie czasy, taki plebs. kiedyś, dajmy na to, gapili się tacy na publiczne egzekucje.

 • izabelacobra

  Oceniono 4 razy 2

  A niech ma te cycki. A niech się dziwi że facet widzi w niej tylko obiekt do ruch....a. Pustak... dziubek, blond włosy, dupa na wierzchu... zero mózgu... Życie jest jedno i w dodatku krótkie, trzeba je przeżyć w zgodzie ze sobą, byle nie na kolanach - nie dotyczy tej na zdjęciach, ona pewnie całe dnie na kolanach :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX