Widzieliście, jak Miller dał Tyrce klapsa? Albo jak Zawadzka trzęsła piersiami? Nie? Jeszcze nic straconego [NAJGORĘTSZE MOMENTY ]

Co się działo?

Za nami trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami". Z programu odpadli Artur Dziurman i trenująca go Walerija Żurawlewa. A szkoda, bo byli jedną z tych par, które na parkiecie robiły niesamowite show.

Niektóre gwiazdy zachwycały kreacjami, a inne nadrabiały wrodzonym wdziękiem. Były emocje, łzy, a czasami nawet odważne gesty. To te ogląda się zawsze najchętniej. Tak gorąco jak w ostatnim odcinku nie było już jednak dawno. Marcin Miller klepał Ninę Tyrkę po pupie, Marcelina Zawadzka wiła się seksownie w ramionach Rafała Maseraka, a Agnieszka Sienkiewicz wyglądała jak prawdziwa femme fatale.

 

<< ZOBACZ NAJLEPSZE MOMENTY >>

W trzecim odcinku show najlepiej ocenieni zostali Marcelina Zawadzka i weteran "Tańca z Gwiazdami' Rafał Maserak. Para zdobyła aż 39 punktów. Najgorzej wypadli natomiast Michał Koterski i Janja Lesar, którym udało się zebrać jedynie 24 punkty. Decyzją widzów z programem pożegnali się Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa.

al

Więcej o:
Komentarze (1)
Widzieliście, jak Miller dał Tyrce klapsa? Albo jak Zawadzka trzęsła piersiami? Nie? Jeszcze nic straconego [NAJGORĘTSZE MOMENTY ]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • andrea

    Oceniono 7 razy 5

    Marcelina nasza Miss, zachowuje godność i takt. Jest dziewczęca i śliczna. Widać, że nie uczyła tańca, a jednak - robi o g r o m n e postępy. Do tego nie ma parcia na wygraną - za wszelką cenę czego inni, nie potrafią ukryć. Co niektórzy niestety zanim zgłosili się do tego programu, ostro ćwiczyli, co widać i co mam nadzieję że nie przyniesie wygranej, tak jak Nataszę rewelacyjną w tańcu pokonała znacznie mniej rewelacyjna Mucha, prawda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX