Kaczorowska zaliczyła wpadkę, ale skutecznie odciągnęła od niej uwagę. Nogi, nogi i jeszcze raz nogi!

Trudno nam uwierzyć, że taka dziewczyna jak Agnieszka Kaczorowska, znana była do tej pory wszystkim jako nudna i przesadnie skromna Bożenka z "Klanu". To przecież prawdziwa seksbomba! Nawet mimo wpadki, nie możemy przestać się zachwycać.

Też macie wrażenie, że "Taniec z Gwiazdami" to najlepsza rzecz, jaka mogła się przydarzyć Agnieszce Kaczorowskiej? Dziewczyna w końcu przestała być w oczach telewidzów Bożenką. Teraz widzimy w niej piękną, młodą kobietę, która świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak seksownie wygląda. Umiejętnie podkreśla więc swój największy atut - bajecznie zgrabne nogi - krótkimi sukienkami.

<< SEXY KACZOROWSKA W MINI >>

Kreacja Kaczorowskiej z pewnością sprawiła, że każdy zatrzymał na niej wzrok. No i te nogi! Złota opalenizna została świetnie skontrastowana z błękitem sukienki. Odsłonięte seksownie plecy również pobudzały wyobraźnię. Jest jednak jedno małe "ale". Szkoda, że aktorka nie zdecydowała się na lepszy gatunkowo materiał. Satyna szybko i dość mocno się wygniotła, a to zdecydowanie nie wyglądało korzystnie. Mała wpadka w ogóle nam jednak nie przeszkadza. Kaczorowska wygląda tak apetycznie, że zapominamy o wszystkim innym!

Jubileusz cyklu wywiadow ZNANI NAM NIEZNANI, klub Foksal, 17.09.2014, fot. WBF, na zdj. Agnieszka Kaczorowska, sukienka, niebieski WBF

aga

Więcej o:
Komentarze (17)
Kaczorowska zaliczyła wpadkę, ale skutecznie odciągnęła od niej uwagę. Nogi, nogi i jeszcze raz nogi!
Zaloguj się
 • kasia82kasia82

  Oceniono 81 razy 69

  ładna jest, świetnie wygląda

 • wojpul

  Oceniono 62 razy 54

  Ale nogi ma zacne

 • fanizymiko

  Oceniono 36 razy 34

  Kaczorowska zaliczyła wpadkę a Bukowskiemu policja zaj*bała towar:))))

 • pan.malowany

  Oceniono 26 razy 16

  Do tej pory ludzie znali ja z serialu teraz beda ja znali z nog.

 • samozwaniec

  Oceniono 25 razy 5

  Niebrzydka dziewczyna,ale kto to jest pani Kaczorowska?W zyciu jej nie widzialem nigdzie...

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 4

  "...Też macie wrażenie, że "Taniec z Gwiazdami" to najlepsza rzecz, jaka mogła się przydarzyć Agnieszce Kaczorowskiej?" autorka tego newsa sama zasugerowała, że Kaczorowska nie ma sobą nic więcej do zaprezentowania jak tylko ładna buzia. Więc faktycznie, "Tzg" to najlepsze co się przytrafiło Kaczorowskiej, bo jak trafnie autorka newsa zauważyła nic więcej prawdopodobnie spektakularnego w życiu jej zdaniem nie osiągnie.

 • Justyna Sowińska

  Oceniono 1 raz 1

  odnoszę dziwne wrażenie ze ten cały taniec z gwiazdami jest ustawiony... od kiedy sie zaczął ciągle tylko Kaczorowska to Kaczorowska tamto... wcale sie niezdziwie jeżeli wygra...

 • 1234qwerty

  0

  Nogi krótkie i grube czym wy się gimbusy tak podniecacie ??.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX