"Wnuk skacze mu na ręce i mówi: Radziu, jak ja cię kocham!" Ojciec Rozenek pierwszy raz o Majdanie

Ojciec Perfekcyjnej Pani Domu o partnerze córki.

"To jest najlepszy człowiek, który bardzo pozytywnie może wpłynąć na moje wnuki" - powiedział ojciec Małgorzaty Rozenek o jej nowym partnerze. Stanisław Kostrzewski udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradza m.in., jakim ojcem dla dzieci Perfekcyjnej Pani Domu będzie Radosław Majdan.

Stanisław Kostrzewski to znany polski ekonomista, były skarbnik PiS-u i ojciec gwiazdy TVN Małgorzaty Rozenek. Ostatnio jednak zasłużony doradca gospodarczy jest zaczepiany przez dziennikarzy właśnie głównie z powodu popularnej córki i jej nowego partnera, Radosława Majdana. Ojciec Perfekcyjnej Pani Domu udzielił wywiadu "Faktowi", w którym nie tylko nie unika odpowiedzi na odważne pytania dotyczące Rozenek, ale także szczerze wyznaje, co tak naprawdę sądzi o przyszłym zięciu.

Nie chcę wielkich słów używać, ale proszę mi wierzyć: nie miałem żadnych obaw, jeśli chodzi o pana Radosława. Nie wierzyłem w ten wizerunek, który widziałem w środkach masowego przekazu - wyznał Kostrzewski.

Żeby udowodnić, że nie są to puste słowa, ojciec Małgorzaty Rozenek przytoczył również całkiem świeżą anegdotę z piłkarzem w roli głównej. W poprzedni piątek Perfekcyjna Pani Domu nie mogła odebrać dzieci ze szkoły i poprosiła o pomoc tatę. Temu jednak również coś wypadło, więc zatelefonował do Radosława Majdana, który bez wahania zgodził się pomóc.

W efekcie jednak zdążyłem i razem podjechaliśmy pod szkołę. Wchodzimy tam, no i Tadzio już biegnie. Ja odruchowo wyciągam ręce do niego, bo jestem pewien, że on do mnie skoczy, a on skacze Radkowi na ręce i mówi: "Radziu, jak ja cię kocham!". W tym momencie wiedziałem już, że to jest najlepszy człowiek, który może pomóc wpłynąć bardzo pozytywnie na moje wnuki. Dlatego jestem mu wdzięczny. Ludzie mu złą mordę przytwierdzili. Wiele było opiekunek do tych dzieci, bo Małgosia nie dawała rady. Do żadnej z nich, łącznie z ostatnią, nie miałem takiego tysiącprocentowego zaufania jak do Radka - twierdzi ojciec Małgorzaty Rozenek.

Stanisław Kostrzewski nie kryje także, że imponują mu stosunek Majdana do byłych partnerek i dystans do show-biznesowego blichtru, którego nabrał z wiekiem. Trzyma również kciuki, żeby piłkarzowi i jego córce udało się spełnić marzenia o stworzeniu prawdziwej rodziny. Zapytany przez dziennikarza, czy Majdan będzie lepszym mężem niż Jacek Rozenek, Kostrzewski stwierdził, że na to pytanie może odpowiedzieć tylko były mąż córki. Zapewnił również, że nie będzie krytykował byłego zięcia, bo powiedział mu już wszystko w cztery oczy.

Jestem przekonany, że Radek Majdan będzie dla moich wnuków doskonałym ojcem. Ale czy dla mojej córki będzie jednak lepszym mężem od Jacka? Tego nie wiem. (...) Jeżeli tylko Radosław będzie odpowiedzialny - a trzeba kilka lat, by to stwierdzić - to wtedy można mówić o tej doskonałości - uważa Kostrzewski.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanAKPA

 

al

Więcej o:
Komentarze (7)
"Wnuk skacze mu na ręce i mówi: Radziu, jak ja cię kocham!" Ojciec Rozenek pierwszy raz o Majdanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mi_ia

  Oceniono 11 razy 11

  panie starszy, pana wnuki już mają ojca i nie jest to Radziu

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  No nie ma to jak mądrości gościa z PiS-u...

 • vahoo

  Oceniono 12 razy 4

  '.. Ludzie mu złą mordę przytwierdzili... ' A to dobre, pierwszy raz słyszę, chociaż ?? Niejednemu takiej ' mordy ' nie trzeba ' przytwierdzać '. Ma ją od urodzenia i daleko nie trzeba szukać !!

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 3

  Teraz czekamy na wypowiedź matki Rozenek o Radziu i wypowiedzi babci Radzia o Rozenek i wszystko w fakcie za jedyna 1.2zł

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 2

  No ja na miejscu Majdana trzymałabym się Rozenkowej jak pies kości. No bo co tu dużo gadać on nie jest ani przystojny, ani nie jest już nikim aż tak znanym, aby na swojej sławie daleko zajechał. No i chodził z taką tandetą jak ta lateksiara. Więc co by tu nie mówić, ale taka Rozenkowa to dla niego duży skok na drabinie klasy społecznej ;-) Choć szczerze mówiąc, jeśli Rozenkowa naprawdę ma w sobie tyle klasy co pokazuje to publicznie, to naprawdę nie wiem co ona w nim zobaczyła ;-)

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  Radzio!!!!idealna opiekunka....lepsza niż poprzednie!!!hahahaha

 • do_podziwu

  Oceniono 9 razy 1

  " Zapytany przez dziennikarza, czy Majdan będzie lepszym mężem niż Jacek Rozenek, Kostrzewski stwierdził, że na to pytanie może odpowiedzieć tylko były mąż córki."
  - Mam rozumiec ,ze Rozenek ma wiedziec - czy Majdan bedzie lepszym mezem - hahahahaha ?
  . Abstrahuje od tego ,ze udzielanie wywiadu przez ojca rozwiedzionej corki w takiej formie , jest "hym" chamstwem ,gdyby Rozenek mial charakter JKM to by bylego tescia spoliczkowal (przynajmniej)-:)) , ale jest ,jaki jest i pewno przyzna mu racje i odpowie-:))) . W opinii znakomitej wiekszosci userow ,to wspanialy kulturalny na poziomie facet - zgadzam sie - tylko w tej swojej "kulturalnosci" zatracil sie . Jest tak porzadny , jest tak porzadny - a "szkoda gadac " jak mawia moj byly tesc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX