Szczuplejsza Farna na gali Kobieta Roku Glamour. Zasłoniła dekolt, ale za to pokazała zgrabne nogi

Gwiazda już dawno nie wyglądała tak dobrze.

Ewa Farna pojawiła się na gali magazynu "Glamour", gdzie otrzymała statuetkę "Kobieta roku". Piosenkarka prezentowała się świetnie.

Gwiazda postawiła na zupełnie inny styl, niż ten, który wybierała ostatnio. Obcisłe, podkreślające jej krągłości ubrania zamieniła na zwiewną, białą sukienkę, która nadała jej lekkości. Do tego związane włosy i wysokie szpilki. Wszystko to sprawiło, że Farna wyglądała dużo szczuplej. Wyraźnie widać, że schudła, a zmiana stylisty wyszła jej na dobre.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Na ile nowy wygląd piosenkarki to efekt diety, a na ile udanej stylizacji trudno ocenić. Grunt, że Ewa Farna prezentowała się pięknie.

 

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Szczuplejsza Farna na gali Kobieta Roku Glamour. Zasłoniła dekolt, ale za to pokazała zgrabne nogi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • white_lake

  Oceniono 56 razy 46

  piękne ma oczy

 • komentarzyca

  Oceniono 34 razy 28

  w tych czasach liczy sie tylko waga...ehhh

 • cerrie

  Oceniono 7 razy 5

  Drodzy redaktorzy plotka. Czy wy aby ciut nie przesadzacie wrzucając kilkanaście zdjęć, gdzie Farna jest obcykana dosłownie z każdej strony. I to dosłownie z bliska i daleka? Czy to ma być jakieś ułatwienie dla niedowidzących, aby przypadkiem nie przeoczyli czegoś istotnego w wyglądzie Farny? Jak tak, to poproszę o zrobienie czegoś w rodzaju wirtualnej lupy. No wiecie że są ze trzy zdjęcia i po najechaniu na nie automatycznie się powiększają. Nie mam jeszcze szkieł w brylkach jak denka od butelek, więc potrafię się przyjrzeć prezentowanym zdjęciom bez potrzeby oglądania ich z bliska i daleka ;-)
  Co do Farny. I tak jest jeszcze trochę puszysta, więc materiał tej kiecki sprawia wrażenie na niej ociężałego. I patrząc na nią nasuwa mi się słowo "Toporna" jak pień drzewa. Ale nawet ktoś taki złośliwy jak ja nie potrafi obojętnie przejść obok faktu, że dziewczyna pracuje nad sobą i widać tego pozytywne efekty, po tym iż trochę schudła :-)

 • pazdzior

  Oceniono 39 razy -5

  O prowadzeniu w stanie nietrzeźwości już wszyscy zapomnieli?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX