Miała idealny makijaż, piękną kreację, ale i tak na nic się to zdało. Tej imprezy Keira Knightley nie będzie dobrze wspominać

TAKICH problemów aktorka nie przewidziała.

Keira Knightley wyszła z hotelu w przepięknej sukni i z idealnie ułożonymi włosami. Niestety, na tym czas, w którym wyglądała perfekcyjnie się kończy.

Kiedy aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Toronto, przeciw niej zaczęła działać wielka siła. Wcale nie były to klątwy rzucone przez rywalki, ale... wiatr.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

W efekcie, zamiast przyjmować wystudiowane pozy i prezentować pracę stylistów czy makijażystów, Knightley próbowała walczyć z coraz silniejszymi podmuchami. Rozwiana fryzura ani bogato zdobiona suknia do samej ziemi (projekt Michaela Van Der Hama), która powiewała niczym żagiel, nie zepsuły humoru aktorce.

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Miała idealny makijaż, piękną kreację, ale i tak na nic się to zdało. Tej imprezy Keira Knightley nie będzie dobrze wspominać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 120 razy 114

  Czasem nie kumam, co mają na myśli redaktorzy piszący te newsy. Tytuł mówi że "Tej imprezy Keira Knightley nie będzie dobrze wspominać". No ale zaraz potem w newsie jest napisane, że ta walka z wiatrakami nie popsuła aktorce humoru. W dodatku zdjęcia potwierdzają, iż owa aktorka całkiem nieźle sobie poradziła z niewygodną sytuacją. To jak to w końcu było? Według redaktorów plotka, Keira może zaliczyć tę imprezę do udanych czy też nie? ;-)

 • zx

  Oceniono 83 razy 77

  Keira - Fajna
  Plotek - Głupi

 • baba_jaga

  Oceniono 87 razy 77

  trzeba było użyć lakieru schwarzkopf

 • do_not_disturb

  Oceniono 28 razy 26

  Urocza, urocza i jeszcze raz urocza.
  A wiatropylna nie jest, więc dała radę

 • meduzza

  Oceniono 25 razy 25

  Ślicznie wygląda. W ogóle fajna jest.

 • zuzanna15

  Oceniono 33 razy 7

  bezmózgi:(

 • chlopskirozum

  Oceniono 30 razy -24

  Na taką szczenę niestety żaden makijaż nie pomoże

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX