Chyba tylko ona potrafi wyglądać skromnie, a jednocześnie tak sexy! Siwiec w centrum uwagi na pokazie Vistuli

Modelka zachwyciła na pokazie Vistuli.

Siwiec przyzwyczaiła nas do seksownych i wyzywających kreacji. Czasami jednak zaskakuje bardziej wyważonymi stylizacjami. W takiej pojawiła się na pokazie Vistuli.

Natalia Siwiec wybrała się w środę na prezentację najnowszej kolekcji marki Vistula. Tradycyjnie już modelka pojawiła się na imprezie z mężem Mariuszem Raduszewskim. Mąż nie odstępował jej na krok, bo mimo że modelka starała się tego wieczoru wyglądać skromnie, jej plany spaliły na panewce. Dziewczęca sukienka nie odsłaniała piersi, ale Siwiec i tak wyglądała bardzo seksownie. Odsłoniła bowiem opalone nogi. Podkreślone ciemnym cieniem powieki sprawiły natomiast, że wyglądała jak prawdziwy wamp.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>


Kremowa sukienka marki COS kosztowała "tylko" nieco ponad 300 złotych, ale Siwiec nadrobiła drogimi dodatkami. Buty Jimmy Choo za ponad 2000 złotych i zamszowa torebka Gucci - nie od dziś wiadomo, że modelka uwielbia luksusowe marki.

al

Więcej o:
Komentarze (20)
Chyba tylko ona potrafi wyglądać skromnie, a jednocześnie tak sexy! Siwiec w centrum uwagi na pokazie Vistuli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • usedom_44

  Oceniono 141 razy 125

  Oczywiście!
  W całej Polsce nie ma ani jednej dziewczyny która wyglądałaby skromnie, a jednocześnie tak sexy. W ogóle Siwiec w Polsce jest jedyną kobietą. Reszta polskich tzw. kobiet (i tzw. mężczyzn zresztą też) nie marzy o niczym innym tylko być jak Siwiec. Szkoda, że nie wybrali jej jeszcze na premiera, prezydenta i prymasa jednocześnie. Aż dziw bierze, że jeszcze jej nie koronowali. To może Wy w tym Plotku wystąpicie do Watykanu o jej kanonizację, bo intelektualnie jesteście na tym samym (oczywiście najwyższym) poziomie.

 • mgr.nauk

  Oceniono 87 razy 73

  To niezwykła kobieta! i skromnie i sexy, zupełnie tak jak sraczka - i rzadko i często.

 • baba_jaga

  Oceniono 82 razy 42

  kolejny pustak z sztucznymi ustami, cyckami tylko mózgu brakuje

 • kasia82kasia82

  Oceniono 65 razy 25

  jest plastikowa i wytapetowana ale zdecydowanie to atrakcyjna kobieta

 • forfiter_jr

  Oceniono 47 razy 21

  Akurat ani skromnie, ani seksownie.
  Bardzo przeciętnie.
  Chociaż trzeba przyznać, że figurę ma super.

 • falco2009

  Oceniono 27 razy 17

  Silikon jest sexy? Redachtory chyba lubią zabawy z dmuchanymi lalami pustymi w środku.

 • Stan Ber

  Oceniono 21 razy 11

  Czy możecie wreszcie pzestac z ta siwiec ??? Rzygać się chce. Do jasnej cholery kim ona jest? Nowa matka Boska???? Już miesiiacami każdego dnia piszecie o niej.
  Macie obsesję na je punkcie??

 • antykonformista

  Oceniono 17 razy 7

  Skromnie. he he. Piękna jest ta manipulacja tłuszczą - gdy dziewczyny zaczynające jako grzeczne, robią z siebie szmaty, a te zaczynające na seksie i skandalach, robią z siebie cnotliwe.

  Jeszcze trochę, i Siwiec do zakonu wstąpi, albo chociaż będzie dawać rady odnośnie moralności. No a po 70-ce to już zupełnie, Radio Maryja i datki na któregoś tam z kolei następce łojca Rydza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX