Paris Hilton pochwaliła się zdjęciem w bikini i udowodniła, że retusz nie jest jej mocną stroną. Fani: Dieta photoshopowa!

Może to ćwiczenia, a może Photoshop?

Paris Hilton należy do celebrytek, które uwielbiają się chwalić. Drogie ubrania, imprezy na Ibizie, a do tego idealna sylwetka. Ale tym razem raczej nie uda jej się wzbudzić zazdrości.

Paris Hilton pokazała na Instagramie zdjęcie w bikini. Wystudiowana poza, seksownie wydęte usta i ta talia... Zaraz, zaraz, czy to na pewno możliwe? Różnica między fotografiami, które pokazuje dziedziczka fortuny a tymi, którymi dysponują paparazzi, nie pozostawia wątpliwości - panna Hilton majstruje przy swoich zdjęciach.

<< ZOBACZ PARIS HILTON W BIKINI >>

Poprawki poprawkami, ale we wszystkim trzeba mieć umiar. Niestety, najbogatsza imprezowiczka świata zdecydowanie przesadziła z Photoshopem. 33-latka na własnej fotografii z Ibizy ma idealny, umięśniony brzuch i perfekcyjne ciało. Jej talia jest na zdjęciu tak nienaturalnie wąska, że pod fotografią podpisaną "Bikini time" fani natychmiast zauważyli przekręt:

Aleeee wyphotoshopowane... żałosne.
Dieta photoshopowa!
Nie czas na bikini, czas na photoshop - kpili w komentarzach internauci.

Paris HiltonInstagram.com/parishilton

Hilton może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale, jak widać, wcale jej to nie wystarcza. W tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego.

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Paris Hilton pochwaliła się zdjęciem w bikini i udowodniła, że retusz nie jest jej mocną stroną. Fani: Dieta photoshopowa!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nihilist_24

  Oceniono 14 razy 12

  nie wiem po co zgrabne laski jeszcze się poprawiają

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Ja tam specjalnej różnicy nie widzę.

 • cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  No bo nikt nie jest idealny. Nawet jak ktoś już ma wszystko. Pieniądze, sławę. To po prostu w końcu nie ma już co z tym robić. My nie umiemy sobie tego wyobrazić, bo nikt z nas nie jest aż tak bogaty. Ale przecież jak ktoś ma nieskończoną ilość pieniędzy (Którą mógłby obdarować z kilkanaście osób, które wtedy też mogłyby o sobie mówić iż są milionerami), no to ile może sobie nakupić samochodów? Ile razy może jeździć na wczasy w same najegzotyczniejsze miejsca? W końcu po prostu bogactwo zaczyna mu powszednieć, i zaczyna je traktować jako swoją codzienność która już zaczyna go nużyć. Pewnie dlatego ona sztucznie się wyszczupla. Bo już kasą zdobyła wszystko co było do zdobycia, i teraz szuka nowych możliwości na zwrócenie na siebie uwagi. Na to, aby inni znów ją za coś doceniali... Pieniądze szczęście dają dopóki ma się na co je wydawać, ale gdy już nie ma się na co pieniędzy wydawać, a nadal się ma ich jak lodu, to one już tak nie cieszą, i poszukuje się kolejnych sposobów na urozmaicenie swojego życia...

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 1

  nihilist bo są głupie :p

 • kasia82kasia82

  Oceniono 3 razy -1

  jest szczupła i zgrabna - po co jej retusz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX