Kaley Cuoco nie przejmuje się kradzieżą swoich nagich zdjęć. By zakpić z hakera, pokazała TO

Aktorka sama pokazała swoją fotografię "bez bielizny".

Kaley Cuoco znalazła się w gronie gwiazd, których nagie zdjęcia zostały skradzione przez hakera. O ile Jennifer Lawrence czy Kate Upton, co zrozumiałe, podeszły do sprawy z pełną powagą, gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" nie traci poczucia humoru.

Prywatne fotografie aktorki nie zostały jeszcze opublikowane, ale wiadomo, że i ona padła ofiarą hakera. Zamiast czekać i denerwować się, czy zdjęcia wyciekną do internetu, Cuoco postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i obrócić aferę w żart.

Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wakacji. Razem z mężem spaceruje po plaży i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pewne miejsca na zdjęciu zostały "ocenzurowane":

Kaley Cuoco z mężem na plażyInstagram.com/normancook

W podpisie pod zdjęciem zasugerowała, że nie ma na nim górnej części kostiumu, a jej ukochany "zapomniał" o majtkach:

Co to był za cudowny dzień, igraszki z moim mężem na plaży w Meksyku! Wydaje się, że o czymś zapomnieliśmy?

Dla porównania, oryginalne zdjęcie wygląda tak:

Kaley Cuoco z mężemClasos.com.mx / Clasos.com.mx/EAST NEWS

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Kaley Cuoco nie przejmuje się kradzieżą swoich nagich zdjęć. By zakpić z hakera, pokazała TO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 105 razy 61

  CO pokazała? Zakropkowane pantalony i stanik?
  Faktycznie, zakpiła.

 • qartus

  Oceniono 33 razy 21

  czad

 • agap.e

  Oceniono 23 razy 9

  Jak nie zostały opublikowane skoro opublikowali,nawet filmik.

 • cerrie

  Oceniono 51 razy -9

  Te gwiazdy są żałosne. Przez takie kretynki jak ona, coraz bardziej nabieram podejrzeń, że żadna z tych gwiazd co ich zdjęcia wyciekły, tak naprawdę nie jest tym oburzona, a jeszcze się cieszą, że o ich pozbawionych wszelkich zahamowań moralnych osóbkach, znów choć na chwilę zrobiło się głośno. Jestem pewna, że każda z tych gwiazdek ma swoje seks-taśmy. I tylko je trzymają dla tego kto w odpowiednim momencie im więcej zapłaci, za niby przypadkowy wyciek. Jak mówiłam żałosne. Ale mnie to już nie dziwi. W dzisiejszych skorumpowanych czasach, niektórzy ludzie d**ę własnej matki by sprzedali gdyby im za to odpowiednio zapłacono :-/ Żałosny jest tylko ten cyrk który oni robią w okół siebie, tego wycieku i tej strony na której doszło do wycieku. Bo tak naprawdę skoro ich ten wyciek nie obszedł, to po jaką ch***rę się tak na pokaz "Oburzają"? A no dlatego iż wiedzą, że ich kariera w każdej chwili może zostać spuszczona w kiblu, i dlatego zabezpieczają się, aby chociaż na swoje d**ie i tym co z nią robią np. na takich seks-taśmach jeszcze coś zarobić w chwili kryzysu gdy takowy nastąpi. Jak się staje sławnym, to moralność zostaje uduszona w d**ie w czasie anala na seks-taśmach, i pozostaje niestety tylko hipokryzja ukryta pod postacią "Szczerego" uśmiechu nr. 6 :-/

 • vahoo

  Oceniono 25 razy -11

  Plotki ....już musiały pozakrywać co nieco, a zwłaszcza u tego tam 'męczyzny'.

  Poza tym, jak świat światem gwiazdy, artystki i inne aktoreczki zawsze zaczynały od zdjęć na których były ....jak je pan Bóg stworzył. Są obswojone z golizną, bo i często tego wymaga scenariusz.

 • leszlo

  Oceniono 33 razy -13

  Typowy pustostan. Dała się nagrać w kiblu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX