Koncert popularnego boysbandu. Fanka wrzuciła na scenę telefon, a Harry Styles... wysłał SMS do jej ojca. "Wiem, to brzmi dziwnie"

Młody muzyk popisał się poczuciem humoru.

Co prawda raczej nie pochwala się rzucania w gwiazdy przedmiotami, ale czasami wynika z tego coś zabawnego. Świetnym przykładem jest jeden z ostatnich koncertów One Direction.

20-letni Harry Styles, w którym kochają się nastolatki na całym świecie, jest członkiem popularnego brytyjskiego boysbandu One Direction. Niedawno, na jednym z koncertów jego zespołu, fanka rzuciła gwiazdorowi pod nogi swój telefon komórkowy. Piosenkarz mógł zignorować ten fakt, ale postanowił zrobić coś innego. Nie odrzucił fanta z powrotem, tylko przejrzał telefon dziewczyny. Posunął się nawet dalej i odpisał na SMS od ojca fanki, który pytał jak dziewczyna bawi się na koncercie.

Na razie koncert idzie świetnie. Pisze Harry z telefonu twojej córki. Wiem, to brzmi dziwnie. Mam nadzieję, że podoba jej się koncert. Pozdrawiam H. xxx - napisał młody gwiazdor.

Sms Harry'ego StylesaScreen z Cambio.com

Na nagraniach z koncertu zarejestrowano również zabawną reakcję piosenkarza, który udaje zszokowanego materiałami znalezionymi w telefonie fanki.

Harry StylesScreen z Cambio.com

al

Więcej o:
Komentarze (2)
Koncert popularnego boysbandu. Fanka wrzuciła na scenę telefon, a Harry Styles... wysłał SMS do jej ojca. "Wiem, to brzmi dziwnie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • baba_jaga

    Oceniono 26 razy 12

    Myślałam że odpisał: Super Harry rż..nie mnie za kulisami :p

  • Gość: mmmmm

    0

    pewnie cycki zobaczył albo nagą piękność hehehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX