Pierwsze zdjęcia Jolie z obrączką na palcu! Znamy więcej szczegółów ślubu: Mieli łzy w oczach

Świeżo upieczona mężatka zabiera się do pracy nad nowym projektem.

Jednej z najbardziej wpływowych par show-biznesu udało się zaskoczyć cały świat. Brad Pitt i Angelina Jolie pobrali się w absolutnej tajemnicy i ogłosili to światu w lakonicznym oświadczeniu. Jak wyglądały pierwsze dni aktorki po zmianie stanu cywilnego?

Niedawno informowaliśmy, że Brad Pitt, który obecnie promuje w Anglii swój najnowszy film "Fury", pokazał się ze złotą obrączką na palcu. Zdjęcia aktora manifestującego zmianę stanu cywilnego obiegły cały świat. Kilka dni po dyskretnej ceremonii paparazzi przyłapali z kolei jego małżonkę, Angelinę Jolie. Aktorka wybrała się na Maltę razem z dziećmi, gdzie przygotowuje się do reżyserowania nowego filmu opartego na własnym scenariuszu. W produkcji "By the Sea" wystąpi razem z mężem pierwszy raz od czasu "Pan i Pani Smith". Na wyspie przyłapano ją w małej łódce z członkami ekipy filmowej. Na palcu gwiazdy również widoczna była obrączka.

Promieniała - wyjawiło źródło magazynu "People" i dodało, że gwiazda miała na palcu złotą obrączkę. - Olśniewająca. Była szczęśliwa i ciepła dla wszystkich.
<< WIĘCEJ NOWYCH ZDJĘĆ ANGELINY >>

Angelina JolieBulls

Angelina Jolie i Brad Pitt pobrali się 23 sierpnia. Ceremonia była bardzo skromna i romantyczna. Gwiazdy zaprosiły 22 najbliższe i zaufane osoby do ich francuskiej posiadłości - Chateau Miraval. Na ślubie pary pojawiła się przede wszystkim rodzina Brada ze Stanów - mama i tata gwiazdora, brat Doug i siostra Julia z dziećmi.

Brad i Angie przeczytali ręcznie napisane słowa przysięgi. Powiedzieli, jak bardzo kochają siebie i swoją piękną rodzinę i mieli łzy w oczach. Podobnie jak wszyscy zgromadzeni - czytamy na E!Online. - To była krótka ceremonia, ale bardzo znacząca. Poza tym to piękny sposób na rozpoczęcie życia w nowym, rodzinnym domu, którego budowa właśnie się zakończyła.

Po ślubie goście zjedli uroczysty obiad w posiadłości gwiazdorskiego małżeństwa.

W głównym domu zjedli wyjątkowy obiad złożony z lokalnych przysmaków - szynek, serów, włoskich makaronów i owoców morza. Nie zabrakło również szampana i wina z prywatnej winnicy Pitta i Jolie - zdradza źródło E!Online. - Na weselu były trzy różne rodzaje ciasta - wszystkie wybrane przez dzieci pary. Jedno lodowe o smaku truskawkowym, drugie czekoladowe i trzecie ze świeżym kremem z malin.

al

Więcej o:
Komentarze (16)
Pierwsze zdjęcia Jolie z obrączką na palcu! Znamy więcej szczegółów ślubu: Mieli łzy w oczach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 67 razy 37

  ja mam łzy w oczach jak jeden temat wałkujecie przez tydzień

 • Wojtek Bez Portek

  Oceniono 22 razy 20

  2 ujęcia i 43983049863085679458b tysięcy zbliżeń i powiększeń na których nic już nie widać taka pikseloza, ale 7 ZDJĘĆ JEST...

 • fragranto

  Oceniono 9 razy 1

  ale chudzielec z tej Angeliny...

 • marycha1

  Oceniono 2 razy 0

  Skóra i kość ...

 • browaryr

  Oceniono 10 razy -2

  a ja mam łzy w oczach jak chce mi sie jesc a tu ku... nastepny sklep za 400km..

 • vahoo

  Oceniono 35 razy -7

  Podrzędny aktor ma na zawołanie łzy w oczach !! Dlatego drogi redaktorku Plotka .... jest aktorem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX