"Kukulska pogodziła się Pikejem dla pieniędzy". Gwiazda ostro dementuje: Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat

Wokalistka odniosła się do artykułu w "Na żywo".

"Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat" - tak wokalistka skomentowała doniesienia tabloidu o rzekomym pogodzeniu się z przyrodnim bratem.

W najnowszym numerze tygodnika "Na żywo" ukazał się zaskakujący artykuł z nieprawdziwymi informacjami. Tabloid sugeruje, że skłóceni od kilku lat Natalia Kukulska i Pikej pogodzili się. Już z okładki krzyczy do nas nagłówek.

Natalia i Piotr Kukulscy. Pieniądze ich pogodzą. Wspólny kontrakt reklamowy - czytamy w "Na żywo".

Artykuł sugeruje, że rodzeństwo doszło do porozumienia dzięki pieniądzom zarobionym na reklamie Coca-Coli. Na etykietach napoju widnieją słowa z przeboju Anny Jantar: "W samym środku miasta". Tabloid podaje też nieprawdziwą informację, jakoby w spotach można było usłyszeć przebój Jantar. Wypowiedział się na ten temat rzekomy znajomy wokalistki, który podał nawet kwoty, jakie rodzeństwo miało otrzymać za udział w reklamie.

Zarówno Natalia, jak i Piotr na reklamie wzbogacili się o co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - czytamy w "Na żywo".

Informacje te nie mają nic wspólnego z prawdą. Piosenkarka na swoim Facebooku krótko i rzeczowo skomentowała te doniesienia. Podkreśliła przede wszystkim, że nie ma kontaktu ze swoim bratem.

Od kilku lat opisywana jest głośno w mediach relacja moja i Piotra Kukulskiego. Powiedziano i pozmyślano już wszystko, zbudowano historie, na kanwach których powstały kolejne. Wszystko dzieje się bez mojego udziału i wypowiedzi publicznych, a mimo to wplątana jestem w hasła typu: konflikt, pranie brudów, kłótnia, zgoda Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat. Mój stosunek do niego i jego poczynań zachowam dla siebie.
Sugerowanie mi postawy materialistycznej - w tytułach i artykułach typu: " Pogodziły ich pieniądze " jest bardzo krzywdzące. Za użycie fragmentu tekstu piosenki na etykiecie nie otrzymałam żadnej gratyfikacji. Tekst "Tyle słońca w całym mieście" jest autorstwa ś.p. Janusza Kondratowicza - napisała.

KapifKapif

Przeczytajcie całe oświadczenie, które jej menedżerka zamieściła na Facebooku.

Facebook.com/Natalia KukulskaFacebook.com/Natalia Kukulska

PikejKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
"Kukulska pogodziła się Pikejem dla pieniędzy". Gwiazda ostro dementuje: Z Piotrem nie mam kontaktu od kilku lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 17 razy 13

  tepy łoś-pokroju "trybsona "i jego zapylonej popierdowki...

 • siwistak

  Oceniono 13 razy 13

  kolejny ssący nius

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  O, dawno nie było o pierwszym krUlu RP.

  I znów kolejny ambitny artykuł z czołowego na rynku periodyku.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  To jest żenujące. Koleś który śmie o sobie mówić że jest piosenkarzem, a tak naprawdę nikt nie zna jego twórczości, śmie twierdzić że jego "Siostrzyczka" pogodziła się z nim dla pieniędzy. To już prędzej ja o nim bym powiedziała, że to on prowokuje Kukulską do tego, aby chcąc nie chcąc wdawała się z nim w niedorzeczne pyskówki. Ja bym miała mu tylko do powiedzenia, "Weź się człowieku ogarnij i nie bluźnij na znane nazwisko Kukulskich, bo twój ojciec pewnie przewraca się w grobie jak widzi, że ty wijesz się jak robak na gnojówce nie wiedząc jak zarobić na własne utrzymanie, i wciągasz w to jeszcze swoją siostrę. Co ty sobie wyobrażasz, że twoja siostra będzie cię utrzymywała tylko dlatego, iż ty nie masz pomysłu na własne życie i oczekujesz, że twoja siostra będzie cię prowadziła całe życie za rączkę jak jakąś srajdę-pierdołę, z emocjonalnym niedorozwojem?". To fakt Kukulska od dawana nie wydała żadnej płyty, ale czy z tego powodu zachowuje się jak jej postrzelony brat: Wieczny niedorozwinięty emocjonalnie chłopaczek, któremu się wydaje że wie o życiu więcej niż niejeden dorosły? Nie. Prowadzi jakieś tam własne życie i jakoś zarabia na siebie. A on co? Zachowuje się jakby mu się należało więcej od życia niż faktycznie może dostać tylko dlatego, że nosi znane nazwisko? Wybaczcie, ale popularność ma sens ale tylko pod własną twarzą...

 • nihilist_24

  Oceniono 2 razy 0

  no to się redaktory popisały ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX