Tak Emma Stone prezentuje się na czerwonym dywanie. Wcześniej sfotografował ją jednak paparazzo. Wyglądała...

Aktorka z makijażem i bez.

Są gwiazdy, które bez makijażu ledwie można rozpoznać. Są i takie, którym kolorowe kosmetyki są w zasadzie zbędne. Do której grupy należy Emma Stone?

Emma Stone jest jedną z największych gwiazd tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Popularna hollywoodzka aktorka promuje tam najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Birdman". Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco - spektakularna ciemnozielona suknia z metką Valentino Couture, dziewczęca fryzura i piękny makijaż.

 

<< TAK WYGLĄDAŁA NA PREMIERZE >>

Nieco wcześniej paparazzo sfotografował aktorkę na lotnisku. Jak można się domyślić, wyglądała inaczej niż na oficjalnej imprezie. Luźny sweter, nieuczesane włosy i ani grama makijażu. Na zdjęciu ma "głupią" minę, ale nie o to przecież tu chodzi. Najważniejsze, że widać doskonale, że aktorka jest posiadaczką nieskazitelnej cery. Jak widać, Stone jest prawdziwą naturalną pięknością. Jest śliczna nawet bez makijażu.

August 26, 2014 - Venice, Italy: 71 Venice Film Festival. The day before the official opening. Actress Emma Stone arriving at the festival. (Piero Oliosi/Polaris)Piero Oliosi / Polaris/East News

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Tak Emma Stone prezentuje się na czerwonym dywanie. Wcześniej sfotografował ją jednak paparazzo. Wyglądała...
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 34 razy 34

  Bardzo ładna babka, z makijażem lub bez.

 • sylwiabt

  Oceniono 40 razy 32

  aferę robicie z powodu braku makijażu. ona i tak nie nakłada dużo tapety.

 • dopasowana21

  Oceniono 8 razy 8

  Paparazzo to liczba pojedyncza dla paparazzi. Co do aktorki, niezależnie od tego czy z makijażem czy bez, to prezentuje się bardzo dobrze.

 • podpisz

  Oceniono 5 razy 5

  Fakt, ślicznie wygląda, a nie jestem fanem jej filmów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX