Syn Aleksandra Gudzowatego wziął ślub! Nie uwierzycie, kim jest jego wybranka

Tomasz Gudzowaty, syn słynnego polskiego milionera Aleksandra Gudzowatego, powiedział "TAK" i poślubił najpiękniejszą kobietę w Republice Dominikany.

Tomasz Gudzowaty to prawdziwy szczęściarz. Odziedziczył gigantyczny majątek po swoim ojcu - Aleksandrze, który był jedną z najbogatszych osób w Polsce. Dodatkowo jest światowej sławy fotografem, a jakby tego było mało, w ostatni weekend poślubił Miss Republiki Dominikany!

Na taki ślub mógł sobie pozwolić tylko on. Syn jednego z najbogatszych Polaków, zafundował gościom zaślubiny w historycznej Kaplicy św. Kingi w Wieliczce, która znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Ponadto, uroczystość odbyła się wieczorem, by żadnego z gości nie nękali turyści.
Ale i tak oczy wszystkich były skierowane na Miss Republiki Dominikany, której skromna suknia ślubna z koronkowymi wstawkami kontrastowała z jej niezwykłą urodą.
Dla Tomasza Gudzowatego taki ślub to jednak żaden problem. Jego majątek opiewa na astronomiczną sumę 750 milionów złotyc

Na taki ślub mógł sobie pozwolić tylko on. Syn jednego z najbogatszych Polaków zafundował gościom zaślubiny w historycznej Kaplicy św. Kingi w Wieliczce, która znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Ponadto, uroczystość odbyła się wieczorem, by żadnego z gości nie nękali turyści.

Ale i tak oczy wszystkich były skierowane na Miss Republiki Dominikany, której skromna suknia ślubna z koronkowymi wstawkami kontrastowała z jej niezwykłą urodą.

Dla Tomasza Gudzowatego taki ślub to jednak żaden problem. Jego majątek opiewa na astronomiczną sumę 750 milionów złotych.

Kim jest tajemnicza wybranka Tomasza Gudzowatego? Melody Mir Jiménez pochodzi z Dominikany i jest modelką. Prowadzi swoją stronę internetową oraz profile na Facebooku i Instagramie, na którym już oficjalnie podała swoje nowe "nazwisko".

Melody Mir JiménezMelody Mir Jiménez/Instragram

 

Melody Mirmelodymir.com

to

Więcej o:
Komentarze (40)
Syn Aleksandra Gudzowatego wziął ślub! Nie uwierzycie, kim jest jego wybranka
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 317 razy 283

  Kobitka śliczna.

  Urocze to i romantyczne - połączyła ich prawdziwa miłość do jego pieniędzy...

 • sylwiabt

  Oceniono 164 razy 124

  piękna kobieta. gratulacje :)

 • jordanbull

  Oceniono 252 razy 114

  Hehehehe!! Ale jaja!! Przecież powszechnie wiadomo, że facet jest gejem. Zapytajcie Marcina Kydryńskiego....

 • dorry

  Oceniono 86 razy 76

  Suknia, bukiet, przybranie włosów panny młodej jest bardzo proste. Podoba mi się. Tak różne od bizantyjskiego przepychu naszych rodzimych celesrytek.

 • aniol

  Oceniono 84 razy 74

  Niech zgadne, jedna z jego firm byla generalnym sponsorem Miss Dominikany? W kontrakcie mial to zagwarantowane :)

 • dorry

  Oceniono 88 razy 72

  Ma lat 40 a wygląda na 60...
  Jak widać nie wszystko można kupić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX