Emmy 2014. Właśnie dlatego najbardziej lubimy ujęcia z kamer skierowanych na widownię. Reakcja Julii Roberts na...

Nawet największe gwiazdy kina nie zawsze lubią oglądać się na wielkim ekranie. W tym roku, podczas rozdania nagród Emmy, udowodniła to Julia Roberts.

Tegoroczna gala rozdania telewizyjnych Oscarów przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zdarzyło się jednak kilka zabawnych sytuacji. Przed jedną z przerw reklamowych realizatorzy puścili klip pochodzący z jednej z nominowanych do statuetki Emmy produkcji. Zdecydowali się akurat na fragment filmu stacji HBO "Odruch serca", w którym drugoplanową rolę obok Marka Ruffalo zagrała Julia Roberts. Kiedy wyświetlono scenę, na której akurat bohaterka grana przez Roberts krzyczała na swojego rozmówcę, kamery zarejestrowały jej zabawną reakcję.

Za rolę w "Odruchu serca" Roberts została nominowana w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym. Produkcję uznano co prawda za najlepszy film telewizyjny, ale aktorka nie zdobyła statuetki. Odebrała ją jej Kathy Bates doceniona za "American Horror Story: Sabat".

al

Więcej o:
Komentarze (6)
Emmy 2014. Właśnie dlatego najbardziej lubimy ujęcia z kamer skierowanych na widownię. Reakcja Julii Roberts na...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bionda

  Oceniono 18 razy 18

  Ślicznie jej w tym blondzie, tak młodo i świeżo :)

 • siqlle

  Oceniono 4 razy 4

  Oglądałam galę i miałam trochę inne wrażenie dotyczące tej sceny. Tzn. puszczony fragment pasował ni z gruszki ni z pietruszki do tego, co się działo na scenie. Na dodatek puszczono w tle komentarz w stylu: Wielka gwiazda kina Julia Roberts wróciła po latach do telewizji. Spory kawałek filmu skończył się wizerunkiem wszystkich aktorek nominowanych do statuetki w tej samej kategorii co Julia Roberts, mimo że wcześniej nie było mowy o tej konkretnej nagrodzie. Wyglądało to, jakby to całe telewizyjne pospólstwo było wdzięczne Julii, że zniżyła się, by zagrać w filmie telewizyjnym. Całość zrobiła okropne wrażenie, zwłaszcza, że w tej kategorii były nominowane naprawdę mocne nazwiska, jak chociażby Bates. Wydaje mi się, że Julia Roberts swoją reakcją wyraziła dezaprobatę wobec takiego wyróżnienia jej osoby, kosztem koleżanek.

 • faideve

  Oceniono 15 razy -5

  Zabawna sytuacja, specjalnie wycięty fragment filmu. Wygląda jakby rzucała hejtem. :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX