Maślak w najbardziej obciachowej koszulce jaką w życiu widzieliśmy. "Ręce mi opadły"

"Wolałbym z napisem fitness trener, ale ostatecznie może zostać".

Trzeba mieć sporo odwagi, żeby założyć taką koszulkę, a jeszcze więcej, żeby sobie zrobić w niej zdjęcie i pochwalić nim na Instagramie.

Odwagi, albo dystansu do siebie, a w obu przypadkach potężnej dozy poczucia humoru. Koszulka, jaką dostał od fanów Mister Polski, Rafał Maślak, nie należy do tuzinkowych. Zrobił sobie w niej "selfie".

Wciąż mnie zaskakujecie. Dostaję od Was dużo dowodów sympatii, dziś akurat trafił mi się taki oto T-shirt. Wolałbym z napisem fitness trener, ale ostatecznie może zostać... Nie rozumiem tylko tego: 1. godzina gratis. Może Wy mi pomożecie rozszyfrować, co autor miał na myśli?

Rafał MaślakScreen z Instagram.com/Rafał Maślak

Macie jakieś sugestie, "co autor miał na myśli"? Internauci, głównie jednak internautki, nie popisali się inwencją, skupili się raczej na komicznym aspekcie koszulki oraz na urodzie przystojnego Mistera, niż na jego pytaniu.

Ładnemu we wszystkim ładnie, ale prawda stara jak świat znów się sprawdziła, że ładnemu we wszystkim ładnie.
Ręce mi opadły.

Cóż, selfie wydaje się być uniwersalną receptą na wszystko. Jeżeli dostaliśmy obciachową koszulkę, w której wstydzimy się wyjść na spacer, na randkę albo spotkanie z przyjaciółmi, zawsze możemy zrobić sobie w niej selfie i pochwalić się nim na Instagramie. Obciach? Tak, ale kontrolowany!

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Maślak w najbardziej obciachowej koszulce jaką w życiu widzieliśmy. "Ręce mi opadły"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 36 razy 26

  Łomatko faktycznie maślak.

 • kamila789

  Oceniono 24 razy 22

  Kto to w ogóle jest?

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 13

  Mi się nawet śmiać z niego nie chce....

 • olalola

  Oceniono 19 razy 9

  Myślałam , że koszulka bedzie bardziej obciachowa. A NAPIS TO TYLKO NAPIS.

  SZum o byle gó.... - Doslownie

 • wiktor.dzik

  Oceniono 9 razy 5

  Wszystko jasne. Maślak spał na polskim jak uczyli skrótowego zapisu liczebników porządkowych. Pewnie na wszystkich innych też spał...

 • konfucjusz

  Oceniono 8 razy 4

  Pan wygląda świetnie to na pewno i niestety nic poza tym...wyskakuje już z każdej szuflady w moim domu - kiepski marketing, na siłę i do znudzenia - ktoś temu Panu kiepsko doradził i niestety czytając jego wypowiedzi i obserwując jego lans odczuwa się zawstydzenie...szkoda, potwierdza się zasada że dobry wygląd to za mało...

 • atr8

  Oceniono 8 razy 2

  Maślak? Chyba burak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX