Tylko ona mogła zdobyć się na takie wyznanie! Córka Skrzyneckiej "przyłapała ją" w intymnej sytuacji z mężem. Reakcja 3-latki BEZCENNA

Skrzynecka na wakacjach.

"Mamo, nie piewaj" - takimi słowami niespełna 3-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej skomentowała jej "westchnienia miłości w ramionach męża".

Świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami: od uznania 3 godzin snu, za regenerujący odpoczynek, przez zmianę pieluch w warunkach ekstremalnych, aż po reorganizację życia intymnego. Takie zmiany zaszły też w życiu Katarzyny Skrzyneckiej.

Aktorka 3 lata temu została mamą. Jej całe życie wywróciło się do góry nogami, a co za tym idzie - także sposób spędzania urlopu. Razem z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią pojechali na egzotyczne bajeczne wakacje, na które cały rok "pracowali do upadłego". Koniec końców zaciszne romantyczne hoteliki ustąpiły miejsca tym większym - z aquaparkiem, placem zabaw i specjalnym menu dla dzieci. Zmienić też musiała sposób celebrowania intymnych chwil.

Po pełnym zdobywania świata dniu piękna, gorąca noc i cykady. Pocałunki i romantyczne westchnienie miłości w ramionach męża i słodki głosik smacznie śpiącej obok w aneksie do naszego pokoju w swoim łóżeczku córeczki: "Mamo, nie piewaj! Jest noc, wsiści pią!" - pisze w felietonie dla "Party" Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Jako mama Skrzynecka musiała też zrezygnować z łatwo brudzących się, acz seksownych sukienek, czy modnych, lecz niefunkcjonalnych kopertówek.

Moje nowe seksowne klapki na szpilkach na wieczorny spacer z rodziną promenadą nadmorską? Nie wytrzymują argumentu: "Mamusiu weź mnie na opa, zmencione nuśki mam" - opisuje Skrzynecka w tym samym tekście.

karo

Więcej o:
Komentarze (13)
Tylko ona mogła zdobyć się na takie wyznanie! Córka Skrzyneckiej "przyłapała ją" w intymnej sytuacji z mężem. Reakcja 3-latki BEZCENNA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elizka51

  Oceniono 106 razy 90

  W większości Gwiazdy rozchodzą się i kłócą, a tu proszę, aż przyjemnie patrzeć na kochających się ludzi. Zazdrościłam tym koleżankom, które opowiadały, że ich rodzice się przytulają i przy nich całują.

 • elizka51

  Oceniono 112 razy 76

  Dlaczego żenada?. Co w tym zdrożnego lub żenującego. To, że kochający rodzice się miziają przy dziecku. Cudownie!!!!!!!! ZDECYDOWANIE wolałabym, aby to robili, niż się kłócili, o... albo jeszcze lepiej....bili. Zatem szczęście Pani Kasi nie odstępuje na krok. Przyjemnie się o tym czyta, bardzo przyjemnie. Zdolna "bestia", pokazała klasę i talent w programie " Twoja twarz..." Współczuję dzieciom tych, którzy komentują złośliwie tacy hipokryci.

 • alllaba

  Oceniono 5 razy 5

  Szczęśliwa rodzina.:)

 • dintojra

  Oceniono 8 razy -2

  Dobrze, ze szczytowala sopranem a nie kontraltem Biedne dziecko srtuchlaloby myslac, ze to najazd Baby Jag

 • browaryr

  Oceniono 20 razy -2

  niech jeszcze napisze czy doszła....

 • olcik422

  Oceniono 148 razy -28

  Jejku... współczuję...
  Nie chciałabym mając np. 16 lat wyciągnąć starą gazetę i przeczytać coś takiego o sobie i mojej matce... chybabym się porzygała... Trzeba wiedzieć gdzie jest granica...

  http://rzeczywistosc-oli.blogspot.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX