Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem!

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny.
Szaciłło zostanie ojcem Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem! Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny. Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny. Wygląda na to, że byli małżonkowie na dobre zaczęli już układać sobie życie od nowa. Monika Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża. Maciej Szaciłło sławę zyskał dzięki swojej byłej żonie, przy boku której pokazywał widzom TVN jak zdrowo odżywiać się przy całkowitym wyeliminowaniu z diety mięsa. Małżeństwo z Moniką Mrozowską nie wytrzymało próby czasu. Rozwiedli się i oboje znaleźli nowych partnerów. Szaciłło w maju tego roku poślubił Karolinę Kopacz. Razem napisali książkę o oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jak podaje kolorowa prasa, wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Co ciekawe, ciąża nowej żony Szaciłło wychodzi na jaw, gdy jego byłej żonie Monice Mrozowskiej zbliża się już termin porodu. Aktorka pokazała ostatnio na Facebooku zdjęcia, które skutecznie tego dowodzą. Magazyn "Party" informuje, że syn Mrozowskiej dostanie na imię Józef, a starsze siostry Jagoda i Karolina już nie mogą się doczekać, aż przyjdzie na świat. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Wygląda na to, że byli małżonkowie na dobre zaczęli już układać sobie życie od nowa. Monika Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża.

Maciej Szaciłło sławę zyskał dzięki swojej byłej żonie, przy boku której pokazywał widzom TVN jak zdrowo odżywiać się przy całkowitym wyeliminowaniu z diety mięsa. Małżeństwo z Moniką Mrozowską nie wytrzymało próby czasu. Rozwiedli się i oboje znaleźli nowych partnerów. Szaciłło w maju tego roku poślubił Karolinę Kopacz. Razem napisali książkę o oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jak podaje kolorowa prasa wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Co ciekawe, ciąża nowej żony Szaciłło  wychodzi na jaw, gdy jego byłej żonie Monice Mrozowskiej zbliża się już termin porodu. Aktorka pokazała ostatnio na Facebooku zdjęcia, które skutecznie temu dowodzą. Magazyn "Party" informuje, że syn Mrozowskiej dostanie na imię Józef, a starsze siostry Jagoda i Karolina już nie mogą się doczekać, aż przyjdzie na świat.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Monika Mrozowska z dziećmi Kapif

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 28 razy 18

  "Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem!" - aga , gdybys byla tak "dobra"i sprawdzila czy byla nauczycielka od j. polskiego Moniki Morozowskiej -zostala juz babcia -:)))).

 • cinek_to_ja

  Oceniono 17 razy 13

  Bardziej bym się zdziwił gdyby miał zostać matką.

 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 7

  Kto to jest Monika Morozowska?
  Kto to jest jej były mąż?

  Jakieś nowe gfffiassdy?

 • Ania Aniaa

  Oceniono 15 razy 3

  ona jest znana z tego, że ... jest znana! Zresztą oboje mają nASRANE WE ŁBACH DWOJE DZIECI I TERAZ WYŚCIGI NA KOLEJNE UPPSSS caps mi się włączył, ale nie chce mi się kasować. Wychdzi na to, że płodzenie dzieci jest w naturze byłych małżonków jedno musi być lepsze od drugiego, a dziewczynki się cieszą? na pewno?;/

 • apostazjakatole

  Oceniono 22 razy 2

  to tez gwiazda wedlug mediow? byly maz nic nie znaczacej aktoreczki z jakiegos glupiego serialiku ktorego nikt nie ogladal?

  zenadaaaaaaaaaaaaa

 • smith81

  Oceniono 20 razy 0

  jak patrzę na tego gościa to zawsze się zastanawiam co z nim jest nie tak....sorry...ale mam wrażenie, że tam nie do końca pod czaszką wszystko jest w porządku...

 • babsko

  Oceniono 5 razy -1

  Kobita mu PRZYTYJE.Klops

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX