Justin Timberlake jest już w Gdańsku. Mamy zdjęcia sprzed hotelu, w którym się zatrzymał

Piosenkarz jest już w Polsce.

Justin Timberlake wylądował w Rębiechowie ok. 3.00 nad ranem. Razem ze swoją ekipą udał się do Hotelu Hilton w Gdańsku. Znamy też szczegóły jego pobytu w Polsce.

Gwiazda wraz ze swoją 70-osobową świtą została przewieziona do specjalnie przygotowanego hotelu. Fotoreporterom udało się ustalić, że Justin Timberlake został zakwaterowany na 3. piętrze budynku - przez jasne zasłony można nawet wypatrzeć zarys sylwetki artysty.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Polscy fani czekali na ten koncert od wielu lat. Ulubionego piosenkarza będą mogli usłyszeć już we wtorek, o godz. 21.00, w gdańskiej PGE Arenie.

Choć bilety na koncert rozeszły się w okamgnieniu, organizatorzy musieli zmierzyć się z wymaganiami i kaprysami Timberlake'a. Luksusowe samochody, kilogramy owoców, otoczenie posługujące się perfekcyjnie językiem angielskim, a do tego tylko najlepsze alkohole. Im większa gwiazda, tym trudniejsze zadanie przed organizatorami, ale trudno się dziwić - Justin sam jest znany z perfekcjonizmu, polscy fani mogą więc spodziewać się show, które na długo zapadnie im w pamięć!

jus

Więcej o:
Komentarze (3)
Justin Timberlake jest już w Gdańsku. Mamy zdjęcia sprzed hotelu, w którym się zatrzymał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • smith81

    Oceniono 17 razy 11

    łał.co za nius... a nie macie może zdjęć którą drogą jechał, jakie sklepy mijał. to też bardzo ważne. chcielibyśmy zobaczyć co Dżastin zobaczył.

  • Alex Don

    Oceniono 2 razy -2

    No a koncert byl taki sobie, Kate Perry odpoczywa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX