Wendzikowska chwali się wakacjami na Maderze. Ciąży nadal nie potwierdza, ale jeden szczegół daje do myślenia

Fani zachwyceni wyglądem dziennikarki.
Wendzikowska na wakacjach na Maderze Ciąży nadal nie potwierdza, ale jeden szczegół daje do myślenia Anna Wendzikowska wybrała się na Maderę, gdzie spędza wakacje. Na Instagramie zamieściła zdjęcia, na których fani doszukują się oznak ciąży. Anna Wendzikowska wybrała się na Maderę, gdzie spędza wakacje. Na swoim Instagramie zamieściła sporo zdjęć z wyjazdu. Dziennikarka znana jest z eleganckiego, stonowanego stylu, ale podczas wakacji pozwala sobie na dużo więcej. Internauci zauważyli już, że ostatnio chętnie odsłania wspaniały dekolt. Na Maderze gwiazda nosi luźne tuniki, piękne zwiewne sukienki i modne spódnice z lejących się tkanin. Można uznać, że to po prostu typowo letnie stylizacje, jednak fanom dało to do myślenia. Czyżby starała się coś pod nimi ukryć? Internauci byli pod wrażeniem jej wyglądu i zgodnie stwierdzili, że Wendzikowska wyraźnie rozkwita. Komplementowali jej wygląd, ale nie obyło się bez trudnych pytań. Gwiazda nie odniosła się na razie do plotek na temat ciąży. Szybkie zaręczyny, coraz luźniejsze ubrania, a do tego obfity jak nigdy wcześniej biust podsycają ciekawość fanów.

Anna Wendzikowska wybrała się na Maderę, gdzie spędza wakacje. Na swoim Instagramie zamieściła sporo zdjęć z wyjazdu.

Dziennikarka znana jest z eleganckiego, stonowanego stylu, ale podczas wakacji pozwala sobie na dużo więcej. Internauci zauważyli już, że ostatnio chętnie odsłania wspaniały dekolt. Na Maderze gwiazda nosi luźne tuniki, piękne zwiewne sukienki i modne spódnice z lejących się tkanin. Można uznać, że to po prostu typowo letnie stylizacje, jednak fanom dało to do myślenia. Czyżby starała się coś pod nimi ukryć?

 

<< OCEŃCIE SAMI PATRZĄC NA TE ZDJĘCIA >>


Internauci byli pod wrażeniem jej wyglądu i zgodnie stwierdzili, że Wendzikowska wyraźnie rozkwita. Komplementowali jej wygląd, ale nie obyło się bez trudnych pytań:

Anna WendzikowskaInstagram.com/aniawendzikowska

Gwiazda nie odniosła się na razie do plotek na temat ciąży. Szybkie zaręczyny, coraz luźniejsze ubrania, a do tego obfity jak nigdy wcześniej biust dolewają oliwy do ognia i powodują coraz większą ciekawość fanów.

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Wendzikowska chwali się wakacjami na Maderze. Ciąży nadal nie potwierdza, ale jeden szczegół daje do myślenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 11

  Biust dolewa oliwy? Coś podobnego :D
  Ładna ta Ania.

 • iwonnth

  Oceniono 8 razy 2

  Pewno jest...
  ukrywa ten brzuch na każdej fotce

 • vicky.69

  0

  I jeszcze jedno- zdecydowanie wolę ubrania lekko tuszujące ciążę, niż te obcisłe brzuszyska na wierzchu. Taki estetyczny odruch przy zdecydowanym szacunku dla stanu błogosławionego.

 • vicky.69

  0

  Bardzo ładne zdjęcia. Piękna pani na pięknej wyspie. Chyba warto pojechać.

 • alizaryna

  Oceniono 1 raz -1

  Brzuch zakrywa, majtki zakrywa... fenomen <sarkazm>

  --
  http://pl.dawanda.com/shop/pracowniakucoloty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX