Lady Gaga z siostrą na Instagramie. Kontrast między nimi jest powalający

Poznaj Natali Germanottę.

Nie ma Lady Gagi bez jej ekstrawaganckich stylizacji. Jak bardzo one ją jednak zmieniają, unaoczniło zdjęcie z jej siostrą, Natali Germanottą.

Kto spodziewał się, że młodsza siostra Lady Gagi ubiera i maluje się równie oryginalnie co ona, srodze się rozczaruje. Natali Germanotta wygląda bowiem jak zwykła nastolatka. Siostry zrobiły sobie selfie, które opublikowała na Instagramie. Kontrast między nimi jest powalający. Brak makijażu vs. wystudiowany wizerunek Gagi.

Screen z Instagram.com/ladygagaScreen z Instagram.com/ladygaga

To nie pierwszy raz, gdy Natali pojawia się u boku slynnej siostry. Kilka razy towarzyszyła jej na oficjalnych imprezach, a także wystąpiła gościnnie w teledysku do hitu "Telephone".


<< WIĘCEJ ZDJĘĆ NATALI GERMANOTTY >>

Nie wspina się jednak po plecach Lady Gagi, aby zyskać sławę. Wręcz przeciwnie. Dziewczyna skończyła niedawno studia na Parsons the New School for Design i skupia się na rozwoju własnej kariery. Największą pasją siostry Lady Gagi jest przemysł modowy. Na swoim koncie ma już kilka doświadczeń zawodowych w tej dziedzinie. Trzy lata temu pozowała dla "Teen Vogue", a także zrobiła sesję zdjęciową w klimatycznej restauracji, należącej do jej rodziny

Siostrę Lady Gagi poproszono również o przygotowanie kostiumów do nowego show na Broadway'u - "Simon Says". Germanotta zaprojektowała stroje dla trzech aktorów grających nieznajomych, którzy spotykają się na seansie filmowym

karo

Więcej o:
Komentarze (4)
Lady Gaga z siostrą na Instagramie. Kontrast między nimi jest powalający
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • martyna_123

    Oceniono 36 razy 26

    Siostra Gagi wydaje mi się ładniejsza, ale to może wina przebrań Gagi...

  • pata.m

    Oceniono 5 razy 1

    Lady Gaga? Myślałam, że to Boy George!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX