Chłopak biznesmen i rozbierane sesje. Teraz Rafalala wygląda tak. A przed metamorfozą? Pochwaliła się zdjęciem

"Kiedyś zrobiłam sobie erotyczne zdjęcia na portal Sexfotka.pl i te zdjęcia krążą po internecie".

"Lekarz przepisuje mi hormony pomagające w transformacji" - powiedziała w jednym z wywiadów Rafalala, jedna z najsłynniejszych polskich transseksualistek.

Rafalala stała się ostatnio bohaterką trzech mocnych medialnie wydarzeń. Najpierw pobiła mężczyznę, który na ulicy nazwał ją "tym czymś". Potem było starcie z Arturem Zawiszą w polsatowskim programie "Tak czy nie". Polityk także nazwał Rafalalę "tym czymś", a potem jeszcze "męską dziwką", a ona wylała mu na twarz szklankę wody. Kilka dni później nieznany sprawca wrzucił kamień do jej mieszkania, zabijając przy tym kotkę Temidę i raniąc w rękę Nicolę, siostrzenicę Rafalali.

Jeszcze drżą mi dłonie i nie mogą opaść emocje... Przygotowywałam śniadanie dla siebie i siostrzenicy, która siedziała na kanapie z kotem na kolanach i oglądała telewizję, kiedy usłyszałam przeraźliwy huk. Wpadłam do pokoju. Za oknem odgłos uciekającego mężczyzny, który wykrzykiwał "Polska!". W pokoju pełno szkła, ktoś wybił okno. Rzucił kostką brukową, która uderzyła kotkę Temidę i zmiażdżyła jej głowę. Córka mojej siostry płacze. Patrzę, czy jest cała. Na szczęście kamień przetarł jej tylko dłoń. A gdyby to była ona? Gdyby to ona leżała zamiast martwej kotki? To były centymetry! - napisała potem na swoim blogu.

Rafalala urodziła się 22 lipca 1982 roku w Siedlcach jako Rafał. Nazwisko? Ona sama twierdzi, że jest nieistotne. Bardziej znana jest jako "Cinka", bo już w młodości Rafał lubił się przebierać za "dziewcinkę". Kilka dni temu Rafalala pokazała na Facebooku zdjęcie z czasów, kiedy jeszcze nosiła męskie ubrania. To był rok 1998, a Rafalala trzyma na rękach siostrzenicę.

RafalalaScreen z Facebook.com/Rafalala

Z kolei blog artystki imponuje liczbą "selfie" i zdjęć zrobionych w różnych kreacjach i okolicznościach, jak u rasowej szafiarki. Mamy też "selfie" w windzie, jak u Dawida Wolińskiego i eksponowanie imponującej pupy, godnej samej Kim Kardashian.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA RAFALALI >>

Jedną najsłynniejszych później transseksualistek w Polsce wychowywała babcia, która pracowała w domu dziecka. Rafalala miała sześcioro przybranego rodzeństwa i nieżyjącą już matkę Jadwigę, alkoholiczkę. Kochała ją i nigdy nie mówiła o niej źle. Traktowała ją jako przyjaciółkę, bo jako matka się nie sprawdziła.

Kto w Polsce nie miał trudnego dzieciństwa? Alkoholizm jednego z rodziców jest, niestety, bardzo często normą. Nie miało to na pewno wpływu na mój transseksualizm. Każdy, kto ma chociaż elementarną wiedzę na temat osób transseksualnych wie, że takim się rodzisz. Poseł Jacek Żalek zaatakował mnie, twierdząc, że nie jestem kobietą. W takim razie, jak wytłumaczyć fakt, że lekarz specjalista, seksuolog, po serii badań i rozbudowanych testów stwierdził, że mam kobiecy mózg i urodziłam się w nie swoim ciele. Lekarz ten przepisuje mi hormony i pomaga w procesie transformacji - mówiła w rozmowie z portalem Onet.pl.

Z Siedlec przeprowadziła się do Warszawy. Początkowo zaczepiała się w różnych miejscach: w fastfoodzie, archiwum prasy oraz w Carrefourze. Tę ostatnią pracę wspomina tak:

Zatrudniona byłam przez agencję pracy tymczasowej i miałam tam pracować 12 godzin. W rzeczywistości rano wpisywałam się na listę, wracałam do domu i szłam spać, po czym wieczorem wracałam do sklepu. Trwało to cztery miesiące - powiedziała portalowi Dziennik.pl.

Wreszcie trafiła do teatru Krystyny Jandy. Jej działalność artystyczna to między innymi film "I stworzył Bóg transwestytę". Rafalala chodziła z kamerą po mieście i pytała ludzi, co myślą o "kobiecie z penisem". W innym swoim filmie, "Rafalala", wspomina swoją matkę. Krystyna Janda w rozmowie z "Dużym Formatem" będzie później mówić, że bała się o swoją współpracownicę.

Złapałam się na tym, że kiedy wychodziła w samo południe na plac Konstytucji, to się o nią bałam. Na szczęście ona jest duża, więc mogłaby nieźle przywalić.

Rzeczywiście, Rafalala nie należy do drobnych osób. Jednak początkowo, kiedy się przebierała za kobietę, zamiast piersi nosiła prezerwatywy z wodą. Teraz już ma profesjonalne piersi...

RafalalaReplika

Rafalala nie wstydzi się swojego ciała. Lubi się fotografować w negliżu, sporo jej rozebranych zdjęć trafiło na portal Sexfotka.pl, gdzie miała konto. Wystąpiła również w okładkowej sesji dla "Repliki", pisma środowisk LGBTQ.

Ponieważ moja kobiecość to mój wybór, jestem świadoma siebie i swojego ciała. Nie mam problemów z pokazywaniem go, bo samo ciało i nagość nie są grzechem, tylko to, co zrobi z tym odbiorca - mówiła "Onetowi".

Z Sexfotki.pl zdjęcia przedostały się do całego internetu i zaczęły pojawiać na portalach gromadzących osoby oferujące płatny seks. Rafalala twierdzi, że nigdy na żadnym z nich nie zakładała konta.

Cała sprawa z tym, że jestem dziwką, wzięła się od spektaklu Jandy. Grałam tam prostytutkę i pornogwiazdę, ale to była tylko rola. Kiedyś zrobiłam sobie erotyczne zdjęcia na portal Sexfotka.pl i te zdjęcia krążą po internecie. To nie są moje profile. Nie jestem taka głupia, żeby anonsować się na portalach i podpisywać się swoim imieniem Rafalala - czytamy jej oświadczenie na Se.pl.

Artystka ma w portfolio trzy wyreżyserowane spektakle, kilka filmów dokumentalnych. Jej pracami interesowało się Muzeum Narodowe. Daje jej to jakieś zabezpieczenie finansowe. Część dochodów pochodzi też z pisania recenzji i felietonów. W razie czego, zawsze może liczyć na finansową pomoc swojego chłopaka, utalentowanego biznesmena.

Jestem w tej komfortowej sytuacji, że mój chłopak prowadzi prosperującą firmę i mogę korzystać z jego zarobionych pieniędzy - czytamy w Dzienniku.pl.

Rafalala miała kłopoty z ukończeniem studiów. Zaczęła farmację na Akademii Medycznej w Warszawie, którą rzuciła, ponieważ, jak sama twierdzi, była "zbyt roztrzepana". Potem były 2 lata psychologii i wreszcie studia fotograficzne. Te ostatnie dały jej najwyraźniej prawdziwą satysfakcję. Artystka na Facebooku publikuje zdjęcia, głównie ludzi z warszawskich ulic. Internauci twierdzą jednak, że zdjęcia "nie trzymają standardów stretphoto".

Te zdjęcia są robione na szybko telefonem, nie mam czasu na jakość, ale uwielbiam robić zdjęcia analogowym canonem z 1981 roku, wtedy jest ostrość, światło itd. - odpiera zarzuty Rafalala.

RafalalaScreen z Facebook.com/Rafalala

alex

Więcej o:
Komentarze (46)
Chłopak biznesmen i rozbierane sesje. Teraz Rafalala wygląda tak. A przed metamorfozą? Pochwaliła się zdjęciem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koja

  Oceniono 296 razy 246

  Nawet gdyby ta osoba była 100% kobietą to powiem szczerze większość z tych fotek nadaje się na wiocha pl.Wulgarny makijaż, strój, wyuzdane pozy i jakieś mało eleganckie pomieszczenia. Mówi o nietolerancji i agresji podczas gdy sama używa pięści gdy jej to potrzebne. A która kobieta zaczyna bójkę z mężczyzną?Ja osobiście bym się bała. W jej przypadku nie chodzi o transseksualizm, ale o osobowość.

 • fanizymiko

  Oceniono 249 razy 173

  Potwór z Loch Ness na wakacjach a gawiedź domaga się niezwykłości.

 • pisdziec

  Oceniono 164 razy 108

  Kto mu-jej sponsoruje te burdelowe stroje? No to wywijanie i wywalanie ust, to zwyczajna oblecha jest! Chyba w wszystkich kręgach seksualnych? Poza wszystkim: łydo-udony ma takie, że Rafalala mogłaby stać się nową, nazwijmy to, twarzą hitu ...daj mi nogę, ja bez nogi żyć nie mogę. Ten człowiek sprokurował zamach na siebie i zabił kota. I to jeszcze opisał. Chyba stringi uwierają go w mózg. Innej opcji nie ma!

 • Maciej Ka

  Oceniono 161 razy 91

  Artystka? Dlaczego piszecie "ona" skoro to nadal mężczyzna? Dlaczego promujeciecie takie marginalne i patologiczne zjawisko?

 • roman52

  Oceniono 135 razy 65

  Raradebil-co to za szurnięty koleś,chce swoimy wywodami wzbudzić litość.Dla nie to zawsze będzie Rafał+Ciota

 • mmmucha

  Oceniono 73 razy 57

  bądź sobą ale bądź estetyczny ! ! jesteś niechlujny.

 • browaryr

  Oceniono 86 razy 42

  "jeszcze bedzie tak pięknie jeszcze będzie normalnie...."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX