Z wrażenia usiądziecie. Jane Fonda ma na krześle zdjęcie...

Wcale jej się nie dziwimy.

Jane Fonda przyniosła na plan zdjęciowy krzesło z wizerunkiem Ryana Goslinga. Efekt? Piorunujący.

Jane Fonda i Ryan Gosling prawdopodobnie nigdy jeszcze nie byli tak blisko siebie. Aktorka na plan serialu "Grace and Frankie" przyniosła krzesło. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na tapicerce była nadrukowana... twarz Ryana Goslinga. Nic, tylko siadać!

<< WIĘCEJ ZDJĘĆ TEGO KRZESŁA >>

Jane FondaEast News

Właściwie to nie dziwimy się Jane Fondzie. Ryan Gosling został kiedyś uznany za najbardziej pożądanego mężczyznę Ameryki. Naszym skromnym zdaniem, całkowicie zasłużenie. Na widok takiego ciacha z wrażenia można usiąść. Dzięki takiemu gadżetowi jest to teraz znacznie łatwiejsze i... przyjemniejsze.

Gdyby ktoś chciał się zbliżyć na podobną odległość do ulubionej gwiazdy, jest na to sposób. Sklep Gilt oferuje takie krzesła również z podobiznami innych sławnych osób w cenie 299 dolarów. George Clooney, Jennifer Lopez, Ryan Reynolds czy nawet Barack Obama jeszcze nigdy nie byli tak bardzo w zasięgu... ręki!

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Z wrażenia usiądziecie. Jane Fonda ma na krześle zdjęcie...
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 47 razy 39

  "Dzięki takiemu gadżetowi jest to teraz znacznie łatwiejsze i... przyjemniejsze." - alex -latwiejsze ok. ale czy przyjemniejsze ? - kobiety jak juz maja siadac na "gadzetach" (dla przyjemnosci) to wyglad ich - jest troche inny -:))).

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 7

  wiekszosc zycia spedzam na siedzeniu na ktorym jest wyszyty orzeł-jakoś jajek mi nie wydziobał-skąd ten dziwny nijus?-ze niby ta pani jara sie tym krzesłem?

 • mgr.nauk

  Oceniono 7 razy 3

  stoje

 • cerrie

  Oceniono 29 razy 3

  Czy ja wiem, czy to jest coś co chciałabym mieć we własnym domu... Zacznijmy od tego do czego służy krzesło. No do siedzenia. Więc siadanie tyłkiem na czyjejś twarzy? Poza tym "Naklejanie" na siedzisko czyjegoś portretu, jakoś mi się kłóci z ogólnym wyglądem tego mebla jakim jest krzesło. To tak jakby wziąć drewnianą komodę albo meblościankę, i w te wgłębienia na drzwiczkach szafek powklejać plakaty znanych piosenkarzy czy aktorów. Nie wiem... Może jakaś nastolatka śliniąca się na widok takiego aktora (Która musi mieć wszystko ze swoim ulubieńcem: Nawet papier toaletowy, czy majtki gdyby się dało), chciałaby takie krzesło do swojego pokoju. Bo jak wiadomo nastolatki z natury są zwariowane, więc i krzesło do ich wizerunku by pasowało. Do mnie w każdym bądź razie takie meble nie przemawiają.

 • owaralia

  Oceniono 2 razy 0

  Taka tam ciekawostka, wolę zwykłe krzesło.

 • gagula

  Oceniono 10 razy 0

  wnuków zdjęcia może sobie wydrukować a nie ... chyba że to znaczy że ma go w D...

 • dintojra

  Oceniono 40 razy -16

  Co sie stanie jak mu usiadzie na twarz stara,gruba murzynka? albo stara cyganka? Moze explodowac? Wiadomo, ze do materiałów wybuchowych dodawany jest mocznik. Bedzie to miotajace krzesło dalekosiężne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX