Żmuda Trzebiatowska wbiła szpilę byłemu: Tkwiłam w związku, który należało zakończyć wcześniej

Aktorka zmieniła się po rozstaniu.

"Już się wyleczyłam z noszenia spodni w związku i dbania o wszystko. Masz odwagę! My mamy jej mniej, pewnie dlatego tak długo tkwiłyśmy w związkach, które należało zakończyć wcześniej" - tak aktorka oceniła swój długoletni związek. Choć przyznała, że zaraz po rozstaniu nie było łatwo.

Marta Żmuda Trzebiatowska udzieliła "Grazii" bardzo szczerego wywiadu. Aktorka zrobiła rewolucję w swoim życiu: po 9 latach rozstała się z partnerem, Adamem Królem i teraz smakuje życia singielki. W rozmowie wyznała, że początkowo rozstanie opłaciła łzami.

Pamiętam, jak wprowadziłam się do mieszkania, które miało być dla nas, a zostało tylko dla mnie. Weszłam do domu, zobaczyłam puste ściany i najpierw się rozpłakałam. A potem pomyślałam: "OK to będzie nowe życie. Zaczynam życie sama". Po tylu latach - wyznała w "Grazii" i dodała - Teraz w tym dużym domu organizuję spotkania, gotuję, zapraszam przyjaciół. Jestem w tym świetna. Poza tym chciałabym mieć dużo dzieci i je wychowywać.

Przyznała, że po rozstaniu znacznie się zmieniła.

Ostatnio przypomniałam sobie, że mam poczucie humoru. Do tej pory łatwo było mnie onieśmielić. Przestawałam żartować i zamykałam się w sobie. A przecież kiedyś potrafiłam rozśmieszyć wszystkich (...) Już się wyleczyłam z noszenia spodni w związku i dbania o wszystko.

Kapif Kapif

Aktorka przeżyła nie tylko wewnętrzną przemianę, ale także zewnętrzną.

Dopiero teraz przypominam sobie różne rzeczy, które lubię. I dopiero teraz zauważam, jak lubię swoją kobiecość.  Sukienki i wszelkie kobiece dodatki. Przecież ja rok temu biegałam w męskich szortach i w bejsbolówce! Byłam raczej typem sportowym. Uwierzycie? Dzieci znajomych mówimy o mnie "ciotka militarna". Teraz na co dzień chodzę w sukienkach i uczę się luzu. Swoją drogę chyba trzeba znaleźć niezależnie od mężczyzny - wyznała.

W rozmowie uczestniczyły także jej przyjaciółki, Anna Cieślak i projektantka Natalia Jaroszewska. Żmuda Trzebiatowska przyznała, że podziwia odwagę Cieślak i znów wbiła szpilę swojemu byłemu.

Masz odwagę! My mamy jej mniej, pewnie dlatego tak długo tkwiłyśmy w związkach, które należało zakończyć wcześniej - stwierdziła.

Jeszcze niedawno Żmuda Trzebiatowska mówiła u Łukasza Jakóbiaka, że utrzymuje z byłym partnerem kontakt, a on już jest związany z kimś innym.

Vic

Więcej o:
Komentarze (2)
Żmuda Trzebiatowska wbiła szpilę byłemu: Tkwiłam w związku, który należało zakończyć wcześniej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • do_podziwu

    Oceniono 26 razy 22

    "Tkwiłam w związku, który należało zakończyć wcześniej" - szczery wywiad -:))) - tkwila by nadal gdyby jej nie zostawil ,powinna mu podziekaowac - nie "szpilki wbijac".

  • komentarzyca

    Oceniono 14 razy 6

    ja znam ją z jednego ...no góra dwóch filmów ,także nie wiem po co o niej piszecie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX