Gwiazdka reality show wstawiła na Facebooka zdjęcie zmarłego dziadka w otwartej trumnie. W internecie zawrzało

"Zachowaj to dla siebie".

Gwiazdka reality show pochwaliła się na Facebooku zdjęciem zmarłego dziadka w otwartej trumnie. Internauci współczują i oburzają się.

W ten niecodzienny sposób postanowiła uczcić pamięć dziadka Farrah Abraham, osobowość telewizyjna, piosenkarka i uczestniczka reality show. Łącznie umieściła na Facebooku trzy zdjęcia: dziadka z lat młodości, samej trumny, oraz to najbardziej drażliwe, otwartej trumny z widocznym ciałem dziadka.

Narodziny i pogrzeb, tak wiele miłości, rodzina, którą tak poruszyłeś. Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego znaliśmy - napisała przy zdjęciach.

Wpis na razie doczekał się prawie 80. komentarzy w których współczucie miesza się z uzasadnionym oburzeniem. Bo czy to jest normalne, żeby na Facebooku chwalić się zdjęciami martwych członków rodziny?

Jestem naprawdę oburzona. Zachowaj to dla siebie. On po prostu odszedł.
Nie ma niczego niewłaściwego w robieniu takich zdjęć, ale w pokazywaniu ich na portalach społecznościowych.
Przykro mi z powodu twojej straty, ale nie widzę powodu robienia takich zdjęć.
To jest po prostu chore!

Celebryci, kiedy internauci wytkną im niestosowność jakiejś publikacji albo sami się zorientują, że przesadzili, na ogół usuwają kontrowersyjne wpisy. Tymczasem wpis i zdjęcia na profilu Farrah Abraham wciąż są obecne, co sugeruje, że gwiazdka nie przejmuje się krytyką internautów.

Farrah Abraham to bohaterka reality shows "16 and pregnant" i "Teen moms". Wielbicielka operacji plastycznych, którym poddawała nawet 3-letnią córeczkę. Nagrała też własną sekstaśmę. Teraz "przypomniała" o sobie mocno niestosownym wpisem na Facebooku.

Wy też uważacie, że robienie z pogrzebu widowiska na Facebooku jest głęboko niewłaściwe?

Farrah AbrahamScreen z Facebook.com/Farrah Abraham

alex

Więcej o: