Zamieszanie wokół ślubu opłaciło się. Mannei zostanie gwiazdą TV: Kamera ją kocha

Mannei w końcu zostanie gwiazdą?

Po długim czasie starań i prób zyskania popularności, Mannei nareszcie ma szansę zostać prawdziwą, rozpoznawalną gwiazdą. Chce jej to zapewnić telewizja Polsat Cafe.

Polsat Cafe, telewizja o profilu kobiecym, startuje niebawem z nowym programem. Zagraniczny hit "Shopping Queen" polega na rywalizacji między czterema paniami, które uważają, że mają świetny styl i znają się na modzie. Producenci dadzą im więc taką samą sumę pieniędzy i poproszą o przygotowanie konkretnej stylizacji, np. do pracy czy na randkę. Ich prace oceni jury. A kto poprowadzi show? Początkowo mówiono o Kasi Tusk, ale okazuje się, że zajmie się tym inna znana blogerka.

Jak podaje najnowszy "Flesz", prowadzącą może zostać Sara Mannei. Producenci są nią zachwyceni.

Wypadła rewelacyjnie. Jest naturalna, bezpośrednia i kamera ją kocha. Przebiła wszystkie inne kandydatki. Teraz dogadujemy szczegóły ewentualnej współpracy - zdradza "Fleszowi" osoba ze stacji.

Decyzja stacji nie dziwi tym bardziej, że życie, ślub i pasja Mannei są ostatnio tematem numer jeden. Rozpisuje się o niej kolorowa prasa, zapraszają ją na rozmowy telewizje śniadaniowe. Żona Artura Boruca nie podjęła jeszcze jednak ostatecznej decyzji w tej sprawie.

Decyzje tego typu podejmuję z mężem. Wszystko zależy od tego, jakie będą założenia show, jaki zasięg i jaka "obsada" - mówi Mannei.

Co wy na to? Będziecie oglądać?

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Zamieszanie wokół ślubu opłaciło się. Mannei zostanie gwiazdą TV: Kamera ją kocha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koja

  Oceniono 11 razy 9

  "kamera ją kocha." To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych.

 • ctasek

  Oceniono 13 razy 5

  Wszyscy czekają na wszystkie foty wszystkich żon, wszystkich mężów. Bez oglądania gwiazd połyskujących tym i owym, nasze życie jest smutne i szare.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  O matko. I teraz ta kobieta mi tylko udowodniła, jak bardzo jest oderwana od rzeczywistości. I nie wiem co by musiało się stać, aby ona się obudziła i dotarło do niej że każda przeciętna polka ma z nią tyle wspólnego, co Doda z dobrym gustem i smakiem. Chyba jej mąż musiałby stracić pracę, i musiałaby stać się żebraczką.
  Powiedzcie mi. Która kobieta ma czas, aby siedzieć przed tv i oglądać te wszystkie badziewne programy, puszczane chociażby na polsacie cafe? A nawet jeśli ma czas, to rany? Jak można marnować czas przed telewizorem, oglądając "Zapasy" w takim czy innym wydaniu? Czy wy kobiety naprawdę coś macie z oglądania tego typu programów, czy tylko się cieszycie że szybciej kolejny dzień wam zleciał, w sumie na nic nie robieniu? Kiedyś się zapychało czas brazylijskimi serialami. A teraz programami w stylu "Która dupa wybierze którego fagasa, aby go przelecieć przed końcem całego sezonu"?. Przykro mi ale niektóre kobiety same sobie pracują na to, aby mówiono o nich że zamiast się rozwijać i robić coś pożytecznego, to kiszą się marnując swoje życie przed telewizorem, i to jeszcze oglądając coś od czego niczego pożytecznego im w życiu nie przybędzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX