Piotr Kupicha otwarcie o nowym związku: Nie mogę obiecać, że będę ją...

Piosenkarz ma dość specyficzne spojrzenie na związki.

Rok temu muzyk rozwiódł się z pierwszą żoną. Pięć miesięcy później ponownie został ojcem i pochwalił się nową miłością. Jego partnerka nie będzie chyba jednak zadowolona, kiedy przeczyta odpowiedzi, jakich Kupicha udzielił w kwestionariuszu "Twojego Stylu".

Odkąd Piotr Kupicha związał się z Eweliną Sienicką (II vice Miss Polonia z 2007 roku), nie dzielił się z mediami szczegółami z życia prywatnego. Teraz jednak po raz pierwszy, w "Twoim Stylu", opowiedział o relacji z nową partnerką i zdradził kilka szczegółów. Zapytany o to, jak wygląda życie z muzykiem, Kupicha odpowiedział, że nie należy do najłatwiejszych.

Życie z muzykiem jest trudne. Wieczne koncerty, trasy, studia nagrań. A w domu kompletnie nieprzydatny. Nie interesują mnie przyziemne rzeczy. W domu piszę, gram - głowa, kartka, ołówek - powiedział artysta.

Kupicha stwierdził też, że irytuje go, kiedy jego partnerka pyta go o życie w trasie. Jednak najbardziej zastanawiająca odpowiedź dotyczyła pytania o to, czego nie może obiecać Ewelinie.

Niestety nie mogę jej obiecać, że będę kochał zawsze - odpowiedział Kupicha.

Piotr Kupicha z FeelKapif

Z kwestionariusza wynika również, że Piotr Kupicha bywa w domu autorytarny, ale w zamian potrafi zrobić partnerce wykwintne danie.

Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem. Ale odwrotnie się zdarzało. Wściekam się, gdy ona chce rządzić. Zostałem wychowany w przekonaniu, że kobieta może mieć bardzo dużo do powiedzenia, ale ostatnie zdanie należy do mężczyzny. Ale za to przygotuję wykwintne danie. Kuchnia jest dla mnie jak scena. Moja partnerka nie ma tam czego szukać (śmiech)  - czytamy w "Twoim Stylu".

To nie pierwszy raz, kiedy lider zespołu "Feel" tak otwarcie się wypowiada. Kiedy podawał powody, przez które rozpadło się jego pierwsze małżeństwo, również nie przebierał w słowach.

al

Więcej o:
Komentarze (19)
Piotr Kupicha otwarcie o nowym związku: Nie mogę obiecać, że będę ją...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 117 razy 109

  Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem.

  List otwarty pisany"górniakową"

  Szanowny Panie Kupicha. To że jesteś Pan Cham i Prostak a w dodatku Buc nie oznacza, że jest to Wina tego że jesteś Pan Ślązakiem. Oznacza jedynie, że Rodzice nie przyłożyli się do Pańskiego Wychowania.

 • lillalulla

  Oceniono 70 razy 66

  buc

 • jasniepani

  Oceniono 62 razy 60

  Phi !
  Myślałby kto. Adonisem to on nie jest. Niech lepiej uważa, bo jak się skończy kasa, lat jeszcze trochę przybędzie, to "miłośniczek" zabraknie. Kopną dziada w tyłek i też obiecać niczego nie będą chciały.
  @lillalulla, @tekla, to buc, szowinista i ćwok !

 • pause_break

  Oceniono 54 razy 52

  W tyłku mu się poprzewracało. Kupicha, zejdź na ziemię, bo chyba wydaje ci się, że jesteś rockmanem na miarę Micka Jaggera, a prawda jest taka, żeś jest zwykły, przaśny piosenkarz, któremu do artysty-muzyka bardzo daleko.

 • tekla56

  Oceniono 39 razy 37

  Męski szowinista . Jego panienka też nie lepsza jak jeszcze chce z nim być .

 • nihilist_24

  Oceniono 34 razy 32

  poprzewracało się w główce ;) ale dopóki hajs się będzie zgadzać to pewnie uroczej pani brak głosu nie będzie aż tak wadził ;)

 • dodosdontquack

  Oceniono 30 razy 28

  beznadziejny burak... rzadzi na wiejskich imprezach - pewnie dziewuchy za nim szaleja.

 • nihilist_24

  Oceniono 30 razy 26

  ciekawe ile wiejskich pannic rozłożyło przed nim nogi tak btw; gwiazda pokroju Niecika- zadufany w sobie lowelas. jaki kraj takie celebryty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX