Chajzer "wyzwał" Pieńkowską. Nie myśleliśmy, że dziennikarka odpowie. A jednak!

"Równa dziewczyna!"

Splash, czyli oblanie się wodą, albo stawianie kolacji - gwiazdy rzucają sobie takie właśnie wyzwania. Filip Chajzer "wyzwał" Jolantę Pieńkowską. A ona je przyjęła.

Kiedy Magda Mołek odbierała od Filipa Chajzera kwiaty na zakończenie wydania "DD TVN" nie spodziewała się, że sprawa ma drugie dno. Kwiaty były bowiem w wypełnionym wodą wazonie, który, razem z wodą, Chajzer jednak zatrzymał na własne potrzeby. Szybko je poznaliśmy.

Zostałem, proszę państwa, nominowany do Splasha. To jest taka akcja... uwaga...

Matko i córko, Chryste Panie - zareagowała z niedowierzaniem Mołek, kiedy Chajzer wylał na siebie zawartość wazonu.

Nominowali mnie, to musiałem. I ja teraz nominuję kolejną osobę. Jolanta Pieńkowska. Jesteś nominowana. Pokaż, że potrafisz - rzucił wyzwanie koleżance z pracy mokry Chajzer.

Nominowana osoba ma 48 godzin na wykonanie Splasha. Czas minął we wtorek o 10:30. Jolanta Pieńkowska nie cofnęła się przed wyzwaniem. Zapis jej wyczynu znajduje się na blogu Jastrzabpost.pl.

Dowiedziałam się, że zostałam przez ciebie nominowana do tak zwanego Splasha. Nie wiedziałam, co to jest, ale syn szybko mi wytłumaczył. Powiedział, że to jest głupie i bez sensu. Moim zdaniem też, ale skoro rzuciłeś mi wyzwanie, to podejmuję rękawice - powiedziała dziennikarka, po czym wskoczyła w ubraniu do basenu.

Nagranie wskakującej do basenu Jolanty Pieńkowskiej zobaczycie tutaj. Dziennikarka wcześniej nominowała do Splasha swojego syna Mateusza, oraz kolegów z pracy, Roberta Kantereita i Bartka Bednarczyka. Jak przyznała, miała ochotę nominować Leszka Czarneckiego i Edwarda Miszczaka, ale wiedziała, że oni prędzej postawią jej kolację, niż podejmą wyzwanie.

Filip Chajzer był pod wrażeniem.

Da się? Można? Równa dziewczyna! :)

Filip ChajzerScreen z Facebook.com/Filip Chajzer

alex

Więcej o:
Komentarze (18)
Chajzer "wyzwał" Pieńkowską. Nie myśleliśmy, że dziennikarka odpowie. A jednak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 119 razy 61

  Doprawdy poziom intelektualny tego typu programów jest żenujący. Ja rozumiem, iż tego typu programów nie można prowadzić w zbyt sztywnej ramie, aby nie wyszło że tv śniadaniowa to jakaś sztywniacka "Impreza" pod znakiem profesora Miodka. Ale można się bawić w inteligentny sposób, nie zaniżając swojego poziomu intelektualnego.
  No weźcie np. sytuację gdy mężczyzna przyprowadza do domu swoją dziewczynę, aby przedstawić rodzicom, a ona chwali się im na portalu zdjęciami, jak niczym rasowa tancerka klubu nocnego oblewa się wodą, bo taka jest moda na robienie z siebie idioty w internecie. No co jego rodzice by sobie o niej pomyśleli? Że jakaś niepoważna dziunia z niej którą interesują tylko imprezy i szpanowanie w internecie a nie poważne zakładanie rodziny. Ja rozumiem jak się jest nastolatkiem, to można wytłumaczyć takie zachowanie młodzieńczą głupotą. Ale żeby dorośli ludzie zachowywali się jak dzieci i to jeszcze publicznie?
  Teraz już wiem czemu nie oglądam tv śniadaniowych, jak zdarzy mi się akurat być w tym czasie w domu. Wolę wtedy poodkurzać mieszkanie słuchając ulubionej muzyki, niż odkurzając patrzeć jak dwie dzidzie pierniki, robią z siebie telewizyjne maskotki do wyśmiewania ich ;-)

 • Maciej Witkowski

  Oceniono 39 razy 19

  Przykro mi to mówić (pisać) ale młody Hajzer zachowuje się trochę jak wioskowy głupek. Pasuje do prowadzenia DD TVN jak pięść do nosa. Powiem więcej, był to jeden z niewielu programów w TVN który czasami w weekendy rano oglądałem, a ostatnio już nie trawię, z uwagi właśnie na młodego pana H. Jego komentarze i próby bycia dowcipnym są na żenującym poziomie.

 • pan.malowany

  Oceniono 93 razy 19

  Codziennie o tej parowie, juz zygac sie chce od tego Chajzera. Ani on nie jest zabawny ani inteligentny, jest zalosny kawal dupka

 • Sease Wine

  Oceniono 86 razy 14

  Patrząc z perspektywy zewnętrznej, młody Chajzer to jeden z najbardziej obleśnych.. ludzi młodego pokolenia. Brzydki. Bardzo.

 • lolologin

  Oceniono 4 razy 4

  Chajzer na siłę próbuje nas przekonać, że Pieńkowska jest fajna. Nie jest. A kiedy na siłę próbuje "być fajna" robi się jeszcze mniej fajna niż z jej standardowym, codziennym kijem w tyłku i fochem na twarzy

 • samozwaniec

  Oceniono 3 razy 3

  Chajzerowi polecam tez inny sposob.Smarowanie w studio,na oczach widzow partnerki tym,co codziennie robimy rano.Glownie po twarzy...Coraz mniej mozgu,coraz wiecej blagi rodem z magla...

 • Lukasz Chyla

  Oceniono 3 razy 3

  Ta pani Pieńkowska to wygląda żenująco,obraz nędzy i rozpaczy!!!!

 • Gość: olka

  0

  wyszło zabawnie i o to chodziło! pani Jolanta nie raz pokazała, że równa z niej babka, nie ma się co czepiać, fajna z niej dziennikarka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX