Ekstremalnie chuda Anja Rubik na okładce "Vogue". Internauci: "Jej ręka..."

Modelka wygląda jeszcze szczuplej niż zwykle.

Najsłynniejsza polska modelka tym razem pojawiła się na jubileuszowej okładce magazynu "Vogue Korea". Od wspaniale ubranej Rubik uwagę odciąga jednak jej wręcz nienaturalnie chuda ręka.

Anja Rubik jest bardzo drobną kobietą. Wydawałoby się, że akurat w jej przypadku "wyszczuplanie" jej za pomocą Photoshopa lub przez specyficzne ustawienie modelki nie powinno być potrzebne. Kiedy jednak pojawiła się na okładce koreańskiej edycji magazynu "Vogue", pojawiły się także i wątpliwości.

Anja Rubik, Vogue KoreaFacebook.com/VOGUEkr

Grafik bez wątpienia ingerował w to zdjęcie, wystarczy spojrzeć na twarz Anji Rubik. Trudno jednak powiedzieć, czy zajął się także jej sylwetką, a w szczególności ramieniem, czy po prostu modelka została niefortunnie sfotografowana. W każdym razie Anja Rubik wygląda na okładkowym zdjęciu ekstremalnie szczupło. Okładkę na Facebooku udostępniła między innymi Karolina Korwin Piotrowska. Szczupłość polskiej modelki niemal natychmiast stała się przedmiotem dyskusji internautów.

Jeżeli to jest normalny, zdrowy wygląd to ja dziękuję. Masakra. Promuje się takie wysuszone kobietki! A potem wszyscy się dziwią, że młode dziewczyny mają takie zaburzenia z odżywianiem.
Kurtka świetna, tylko na normalną kobietę trzeba by jeszcze z połowę materiału. #PreczZeSzkieletami - pisał inny internauta.
Jej ręka...

Anja Rubik - komentarzeScreen z Facebook.com/pages/Karolina-Korwin-Piotrowska

 

al

Więcej o:
Komentarze (14)
Ekstremalnie chuda Anja Rubik na okładce "Vogue". Internauci: "Jej ręka..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ixi_ixi

  Oceniono 162 razy 152

  widać kostki rubika

 • apostazjakatole

  Oceniono 151 razy 109

  tak to jest jak ideal kobiecego piekna wybieraja pedaly, a juz zwlaszcza takie jacykowe z branzy ciuchowej

  coz, idiotki niech sie glodza jak chca tak jak ona wygladac, moze sobie zlapia jakiegos metrosexualnego pedalka dzieki temu lol

 • russel

  Oceniono 70 razy 62

  Koreańskie wydanie. Północnokoreańskie.

 • gagula

  Oceniono 60 razy 38

  jak dla mnie, tak chuda kobiet nie może promować ciuchów na wybiegu bo na takiej za przeproszeniem suchej pani ciuchy źle leżą.

 • agathe5

  Oceniono 35 razy 27

  Zróbcie z niej jeszcze chudszą, na pewno Anja na tym zyska.. W ch*j "pozytywnych" komentarzy.

 • John Boeing

  Oceniono 30 razy 22

  lansowanie tego szkieletora, będącego zaprzeczeniem kobiecości powinno być prawnie zabronione. Trzeba być chyba pedofilem i czuć miętę do małych dziewczynek, żeby gustować w czymś takim. Jeżeli to coś ma faceta to z pewnoscia jest to homoseksualista.

 • nihilist_24

  Oceniono 8 razy 2

  ciekawe, że ponoć tak się promuje niezdrową chudość i takie to szkodliwe i te wszystkie nastolatki bla bla bla, a społeczeństwo jest coraz bardziej upasione :)

 • bezstronna

  Oceniono 3 razy 1

  Sympatyczna ale taka Pani Anoreksja ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX